Prijava

Bukvalno sam proveo 3 sata sad čitajući forum da proverim da li sam sanjao ili sam se stvarno pre 10 godina okupljao sa likovima i lukušama sa neta u Novom Sadu.

Ti spavaš
Ovo je san
Ti sanjaš

Solidno to okupljanje beše

Bilo okupljanje. Propustio sam ga zbog ispita koji sam pao ionako. A eto ,ko zna...

A mozda bi neki kres pao, steta

Eh, bilo ih je tad...

Lukac jebo fazon sinoć, nego sad targetira saosećajne sa njegovom setom što ne jebe.

Agilni
Lukac jebo fazon sinoć, nego sad targetira saosećajne sa njegovom setom što ne jebe.

Eeeeh, da sam.....

nije sramota biti i jebač unutar vukajlije, mora i to neko biti. nemoj se stidiš.

Imamo vec jednog ime mu je Morada

mesni narezak radi na sebi jer i njemu (mesnom naresku) neko mora da zagorčava njegov ionako besmisleni život.

Imamo vec jednog ime mu je Morada

imamo i više njih, samo je on jedini bio hrabar da ne tvrdi da je nejebač nakon što su ga prozvali da je jebač.

mesni narezak zna gde greši i zato na greškama uči kako da zaboravi koliko sebe ponižava učenjem.

Aj ne seri totali, elem

Danas dosao u jednu firmu kad, imam ti koga vidjeti, stara ljubav iz srednje haha radi tamo, ugl nisam stvarno znao gdje je i sta je, popičkarali se još tada i nisam se nešto zanimao više, par puta možda pitao za nju neke osobe koje su nam zajednicki prijatelji ali to sve informacije jos tokom faksa, i danas je vidim bas srdačan susret bio, nema zle krvi ko i kad sam zaboravio razlog sto je pukla tikva vjerovatno neka glupost cim se ne sjecam jer da je prevara, ostavilo bi dubok trag haha

Ne mogu reci da su se vratile emocije lol, beše to prastara ljubav ali mi je nekako ostalo kao highlights dana, doci cu jos par puta tamo poslom svakako pa javim jel pao hatefuck haha šalim se možda neki kafa čaj kolač

Caro imaš moj blagoslov da me poprckuješ u narednom periodu i za ovo, uvrsti negdje izmedju kabrija i sata haha

Haha stae pliduu nie valda neka bosanka sa cg nagalskom u plidu matelinu lolo

Plidu bi lajk rado te se sjetim ljubavi stara