Prijava

Jebo me pas!

to se žališ ili onako, kao uzrečica?

:))) Nasmeja me, Javio :))

javio
Jebo me pas!
to se žališ

Hahhaahaha, bas me slatko nasmeja:))

to se žališ ili onako, kao uzrečica?

хаххаха а хаа ахаа ха

гле како нас је оборио с ногу овом шегом, три комада једним ударцем...

Sestra uspešno pojedena, hvala.

Ma jok, uzrečica. Mada ima tu nešto, pandur sam pa verovatno zato vučem na kera...

u jebote Džamal ja zaboravio da si ti pandur...e ono nema ljutiš a?...:)

Šta bre? Ma aj beži, imam pamćenje ko zlatna ribica. A i ja sam veoma miran lik, nemaš frke.

Једна мала, пегава, плава, не да ми мира, кад је сретнем неће нешто да ми да...

Dobio sam prekrsajnu prijavu za brzu voznju, !@$$!%#$$^#*^&%

odose bodovi, prvo pa musko

Nenormalno me jebe ovo malo g od kompjutera.

Aj sad gleaj vamo Moram nekom al koga bole kurac. Šta ćemo s tim situacijama?

Kome ja da se izjadam? (Veselin Cvetković)

Edsone, tvoja svest o "verskoj neobrazovanosti" je uistinu zapanjujuća... Na tvom mestu, iskoristio bih takvu prednost, i pokušao! Privukla me muzika, pevao sam u crkvenom horu godinama, i intenzivno učio. Posle batalio, ali smatram poznavanje korisnim. "mir" smatram ljudskom idejom, ali je to ono što ga čini mogućim, svako ko je želeo mir, našao ga je, u čemu god da se dovoljno trudio da ga pronađe. Samo napred, čitaj, idi u hinduizam, nije bitno kako se šta zove

Aurora, pa'ni mi na grudi! :) Slušaću, mo'š ovde, mo'š na pevete

eeee šta da vam pričam..sve znate i bez da izustim reč..nije to samo kod mene..primetio sam da masa ljudi tako..čak i ovde..da li je zbog nas samih, zbog ove jebene zemlje, zbog ekonomije, jebem li ga..ali je tako...nekako, nešto što se ne može opisati..a u stvari možda i može..ako se čovek baš potrudi..ali nekako nema želje da se trudi, jer već unapred zna da nema šta da kaže novo, jer svi to videi..a problem je to..to o čemu pričam..razumete me, znam, jer se i vama dešavalo..ma svima..i nekako nema rešenja za to...

stratimire,nekad me oduševljava kolko si koncizan...

da, da...takav sam..žene prosto padaju u nesves n moju konciznost...

Osećem se ko govno u PM : /
I neću da se kupam!