Prijava

Ja sam goveće pijano

Ја сам стварно фејсбук манијак, не скидам се с фејса!

Ja sam stoka bezobrazna.

Ja sam vaka, naka, e, e! :D

Črdž, i vaka si i naka si.

kako kaže terminator?.. "vratiću se" tako nekako...

Sjebo sam se skroz kad pročitah sledeći tekst:

U Švajcarskoj je počela prodaja ekstra malih kondoma namenjenih dečacima od 12 do 14 godina starosti.
Kondom nazvan "Hotshot" proizveden je nakon što je vladino istraživanje pokazalo da danas mnogo više dece tog uzrasta upražnjava seks nego pre deset-dvadeset godina.
"Šokiralo nas je saznanje da se mladi dečaci upuštaju u seks bez zaštite i da su u većini slučajeva loše obavešteni o seksu. Ne shvataju posledice onoga što čine i ostavljaju devojčicama da ih one same rešavaju", istakla je Nensi Bodmer koja je sprovela istraživanje."

Ima 12 godina i jebe, a ja suva kurca godinu dana, a i ništa mi od ruke ne ide. Jebem ti krvavi život.

Ima 12 godina i jebe, a ja suva kurca godinu dana, a i ništa mi od ruke ne ide. Jebem ti krvavi život.

Брате, туга брате, туга!

A jesu li devojčice mlađe ili "matorke" od 13-14?
Meni je ovo žalosno...

Danas sam toliko down, da sam već dva gotova mejla obrisao pre slanja, a sada i ogroman post ovde... Neka ostane na tome

Neka ostane.
Ja sam se juče toliko iznervirala na poslu, a inače sam ladna ko boza, da sam sinoć dobila tempetraturu 39! Sad mi je bolje, petak je.

Glava me boli ceo dan, a nikog nije briga za to, naravno.

Ivana, nemoj da me sekiraš tako.

Па шта да ти радимо сад :))

иначе ако баш боли стискај на шаци онај део између палца и кажипрста, ал башшш јако! Требало би да престане, ил бар да ти се ублажи бол...

natnat, i ti si primetila da sam masovni ubica tema? Gde ja prođem (i ostavim prosečni post od 20 redova u koja stignem do Krstaških Pohoda), samo ključ pada.

Циплёнок, evo, meni je stalo. I mene tako u'vati, po 2 nedelje

edit: ako uskraćuješ partneru seks zbog toga, povlačim deklaraciju saosećanja

Meni je ovo stvarno jedino mesto gde mogu da olakšam sebi dušu. Ozbiljno razmišljam da ostavim muža. Nikome ne smem da kažem jer ne znam šta da radim i svaki dan mi je teško jer još uvek imam emocije prema njemu. Čim sam ovo napisala, već mi je lakše.

Jesi dobra riba? Mislim, mogu da ti pomognem u odluci, samo kaži.

Ко је направио веће срање - не знам. Ижједа ме изнутра и не могу више. Сваки проклети дан мислим о томе како ћу поправити. Курац. Нема никог, само рупа. Тама јеботе. Оћу думрем. Засад.

Ha ha ha! Kažu da jesam, ja baš ne volim da se hvalim.