Prijava

Ne verujem da si dao više od 500 kinti za štampanje.
Ima dosta tehnologija štampanja. Ovo je verovatno zalepio sliku peglom.
Doduše, meni burazer pre 10 godina štampao majicu peglom, tek prošle godine se obrisalo, zajebala keva isto. Al' to je bilo nekad.
Treba da se stopi sa materijalom. lolo

Mada, nije da si izgubio nešto što ne može ponovo da se napravi, i to mnogo kvalitetnije.

700 сам платио.

Ма нису битне паре, људи...

aj bo, k'o da ne mo'š opet isto uradit', samo odnesi na neko drugo mjesto :D

Једва сам нашао овог једног што ради слике на црним мајицама, нико више не може.

mani tog pesimizma, uradićeš novu i toeto :D

Jes' to Vidro, al' ovo je stvarno gubitak, ej, Ahmedovski Brothers jebote, sasrećom sa novom majicom.

Једва сам нашао овог једног што ради слике на црним мајицама, нико више не може.

Ovi ljudi rade i to vrlo kvalitetno, sve možeš da se dogovoriš. Radila sam kod njih dosta toga i nemam zamerki. Možeš mejlom da ih kontaktiraš, javiće ti se istog dana, a možeš da zoveš i telefonom.
http://www.majice.pantergraf.rs/

Bacje, imas u BG i Copy Centar. Ortak radio tamo Digitalnu stampu na majama.. Evo vec par godina imam majicu tamo radjenu, ista je ko prvog dana. Doduse jeste majica izbledela,al to se ne racuna jer nema veze sa stampom..

Imaš i u novom merkatoru, u prizemlju, neku foto radnju, isto štampaju na platnu. Čak imaju bele i crne majice, a ako hoćeš neku drugu boju doneseš sam. Deluje mi da je o.k. mada nisam lično probao.

Debeljko nije staramajka kriva štampa ne valja decxko.

Крива је за дрес!

Крива је за дрес!

I to si njoj cepao pičku kad si izlazio, tako da ste sad kvit.
Ajde, ajde, kako tako za majku da pričaš.

Dal se stvarno ceo konzilijum okupio da uteši jebača zbog sjebane majce?

Na Terazijama, tačnije u Bezistanu, jedan lik sa ofucanom čalmom na glavi i dve nožekanje upravo juri ljude kao piliće za klanje i nemoj da bi mi neko rekao da adrenalin skače kao lud kada osetiš da ti je život u opasnosti jer, kada je iskočio ispred mene i počeo da mlatara, noge od kolena na dole su mi se odsekle i uspela sam samo da se pomerim za pola koraka u stranu iza neke klupe. Onda sam tu ukopana ostala i pušila jedno 20 minuta. KOliko sam videla nije nikoga potkačio, svi su mu izmicali, a onda je ušao u onu malu fontanu i počeo da pere noževe i da se dere...pandura nigde...

АХАХАХАХАХХАХАХАХА

Ma kurac ahaha.
Dear, dear, Nat. Takve stvari se dese jednom u životu. Računaj da si sad mirna.

Možda hteo pičke.