Prijava

Čuj Brusa, jada se što ima četres jednu godinu, a uspavljuje ćerkicu... c,c,c
Pa moj deda je mog ćala dobio tek u sedamdesetoj, da 70-oj. Deda rođen 1889., a ćale 1959. lolololo

Deda bio opasan plodilac xD

Pomislih da možda tvoj tata nije dedin sin.

Šta da ti pričam, bio i u Prvom i u Druvom svetskom ratu... I posle toga naleti na babu... :)
Zato ćale ima 3 poluseste (2 od majke, jednu od ćala) i 3 polubrata(2 od ćala, jednog od majke), a on jedino dete iz tog braka... xD

moj se deda u 81-oj sudski razveo od treće žene jer je pobegla nazad familiji... decu nije pravio posle 1945-e, umrla mu prva žena, a sa drugom nije hteo decu...

Pomislih da možda tvoj tata nije dedin sin.

Isti nos, istu kosu, istu građu... da, ipak mu je to otac... :)
EDIT: Tako on kaže, a i crno-bele slike...
EDIT 2: I ne verujem da bi deda prepisao sve mom ćalu da nije njegov... kontam, svestan je deda šta je radio i šta je uradio...

posle ova dva edita ja počeo da sumnjam, dotle mi nije bilo čudno :)

Meni je drugi edit neoboriv dokaz... ko bi još ostavio sve tuđem detetu pored svoja tri...

Kakav čudan tok rasprave. Ja se požalim na prvi zank jeseni u vidu demencije a vi dođoste do utvrđivanja očinstva Vejvovog oca.

Prođe dan a da se niko ne banuje.

Ban prođe, godina nikada.

Nego... Jbt, pukla cevka u nekim pripizdincima i nema vode u Čačku i okolini. Jedan dan i već je opsadno stanje.
Ko na klinac svi ko da su pili ricinus, svaki čas u WC. Teglim neku tehničku vodu iz podruma, a mlaz - jače pišam na silu.
I, da, od mlaza mi se upravo pripiša, pa kad se vratim gore, dok se malo plaknem i olakšam, taman potrošim tu vodu što sam doneo. Sizife, razumem te, maćoree!
Ide se na WC po troje u nizu, pa se onda pušta voda.
Perem šoljicu od kafe vodom nad šoljom istovremeno dok šoram, radi uštede. Jedemo iz dva tanjira svi.
Civilizacijo, šta mi učini, neotporan sam i mehk.
Žena danas ispekla neku piletinu i kompir, joooj, dobro bilo zajebalo-vek. Masan sam ceo dan.
Dakle, neobrijan, masan, jarac.
Pijem pivo umesto vode, toe dobro.

JA POSTUJEM OVDE ČESTO. JA MALAVIDRIŠEM!

Moram da se izjadam da sve manje uživam u fudbalu. Jebemu oca, poželio sam da uživam u potezima Nike Kranjčara, a on stalno povrijeđen, kad se vrati, nakon par utakmica izbori ponovo početnu postavu i onda opet povreda i sve u krug... A fudbal sam najviše zavolio upravo radi njega, jer sam igrao na istoj poziciji u svom klubu i ono kao dječak sanjaš da i ti budeš dio prvog tima sa 16 god (tada je on sa 16 igrao za Dinamo, a sa 18 postao najmlađi kapiten u historiji)...

Od ostalih ekipa, volim da pogledam Galatasaray jer igraju srčano, Man United mi je oduvijek drag, a nekada sam volio i Monaco. Sad kako su došli ovi bogataši, nešto mi bezveze, jer lahko je tako biti jak, daj nešto s običnim igračima napravi. Volim Nijemce da gledam, Dortmund i Bayern deru guzove. Ali opet mi nešto šuhveli kad gledam utakmice, nema uživanja. Jadan ja :(

Zelim da se izjadam, pao sam i razbio usnu (desnu stranu) i malo kod nosa, takodje msm da sam okrno zub, gornjeg keca tj kao da se otkinuo sicusni deo imam osecaj da je taj zub pod anestezijom a usne mi ko kod starleta u pm :(

Гледајте шта ми је мајка урадила са најјачом мајицом у универзуму а и шире
http://www.dodaj.rs/f/1X/WG/1niB71hA/dsc00021.jpg

Јеботе, нуме ни да опере. Већ ми је једном обојила Звездин дрес у плаво у веш машини, ако трећи пут нешто зајебе унајмићу некога да је пребије јер је греота дизати руку на родитеља.

Vidi šta si mi uradila od majice mama, vidi šta si mi uradila od majice ti

Pa deš na 90 stepeni, plus centrifuga lololo.
To na ruke mora.

Ма њу боли пичка, само да отаља то. О јеботе, умал не пребих кера кад сам видео мајицу.

Nemoj majku da diraš nije žena kriva.

Sad majicu u ruke i idi tamo gde si je radio. Kvalitet preslikača je go kurac. Pa jebote jedno pranje ne može izdrži, ja u vrapcu uradio nešto slično evo majica mi dura već 5 godina oprana zilijon puta.

Ne lupaj, YeahBatch, nego peri sam na ruke, ako umeš.

A keva ti je carina inače, čim te se nije odrekla do sad. Lololo

nije na 90° sigurno oprano, nego je jako loše odrađena ta slika, pa čim turiš u mašinu - ćao, ćaoo.
jbg, to moraš na ruke..šteta, kul maja skroz.

A keva ti je carina inače

Види се да је не познајеш.