Prijava

Juče sam imala kolokvijum, i ajde to, iako je bilo pitanja nečega što apsolutno nigde nije bilo pomenuto, iako sam išla na sva predavanja i vežbe, ali što su me busevi zajebali! Prvo dok sam polazila, pokvario se bus kod Pančevca, otpao mu točak ili tako nešto. Ajde, presedam u drugi, posle kad sam se vraćala kući uđem u bus (iako sam ga čekala više od pola sata, bio je PREPUN), pa on vozio dve-tri stanice i pokvario se odmah preko Pančevca, nešto mu se zapalilo. Pa, ništa, udahnem, čekam treći bus, koji je bio prepun jer su se sad svi ugurali u taj, mada je bilo još ljudi napolju, nismo svi mogli da stanemo... I sad.... Ide taj bus, i na raskrsnici gde mi je ulaz u naselje se pokvari i taj. E, tu mi prekipelo, i na kraju sam otpešačila kući.

Zasto sam ja mislio da si ti iz Zrenjanina?

Smorka, ono kad krene naopako, ne može drugačije da nastavi u jednom danu. Nego, što ti ne nađeš stan bliže faksu?

Ne smeta mi, navikla sam, i ovo je moj stan, tako da nemam troškove izdavanja i imam potpunu slobodu, sada mi je tu i brat, a imam i drugaricu ovde isto iz Borče kao i druga i drugaricu iz Pančeva, isto putuju koliko i ja.

Jesam iz ZR, nego studiram u BG.

Nego, što ti ne nađeš stan bliže faksu?

Što da plaća više kad sad čitam da je:"Pokrivenost linijama GSP-a grada Beograda na zavidnom nivou!"(D.Đilas-gradonačelnik)

Znam ja odakle si, nego znam i gde ti je faks, s kraja na kraj grada...

Nisam jedina, znam još nekoliko ljudi odavde ili možda petnaest minuta da kraće putuju. Jedna dolazi iz Nove Pazove, jedna valjda iz Obrenovca. :) Sada mi stvarno nije problem, posebno što su se gužve mnogo smanjile na Pančevcu ove i prošle godine, ali ovo danas me je baš izbacilo iz takta. TRI AUTOBUSA EJ! TRI!

Čujem, šta se dereš :))

Karma me juče opasno zajebala. Ni danas nije bolje, ovo sivilo me kolje. Kakvo sivilo, nebo skroz belo, kao pano da si zalepio. A mračno kao da će da se smrkne.

smorka megatronka

Ne smeta mi, navikla sam, i ovo je moj stan,

Sad kad počnu da pljušte bračne ponude kad si objavila da si useljiva.

Pa i hoće. Smrkava se za sat vremena. A da ti lepo pojedeš nešto slatko, skuvaš kaficu i ubaciš noge u lavor tople vode?

Da vi'š kako je u Luxembourgu...ko Karpenter da će da snima film.
Od jutros je magla i ne razilazi se..

...al' standard, jebiga.

Sada mi pade na pamet, da kojim slučajem živiš u Liježu, tamo je Standard.

A da ti lepo pojedeš nešto slatko, skuvaš kaficu i ubaciš noge u lavor tople vode?

Može. :) Kad me je već karma sjebala, najbolje da joj se smejem u lice. :) Imam i neke uglačane kamenčiće, crveni ahat i mesečev kamen, volim da ih gledam na suncu, imaju neobičan odsjaj, mada sada još lepše izgledaju na ovom groznom sivilu.

Od jutros je magla i ne razilazi se..

E, a ovde nema ni magle, ni kiše, kad gledaš dole sve je kao na proleće, ali kad pogledaš u nebo... Više nema ni oblaka, ni sunca, ništa... Samo belo.

Sad kad počnu da pljušte bračne ponude kad si objavila da si useljiva.

Hahahahahaha, bar da znam da mogu te očajnike uvek da nahvatam ako ne nekog drugog, nema zime za mene. :P

Eto, nasmejasmo te nas troje, presekli smo negativan niz :)

HAha, pročitala sam nasmejala sam vas troje, i pomislim great. :) Pošto su se svi smejali kacam im pričala, a stvarno mi nije bilo do toga. :)

Sada mi pade na pamet, da kojim slučajem živiš u Liježu, tamo je Standard.

Nisam ni daleko od Liježa...ima nekih sto i kusur kilometara.
Samo, to je takva rupa od grada da je to strašno. Prošao sam sto puta tuda na putu za Mastriht(khm...:-)), a nikada nisam stao ni kafu da popijem.
...A prođem svaki put praktično kroz centar.

E, sad sam upalila svetlo jer se već previše smrklo i pregorele mi sijalica, ova jedna preostala sumnjivo treperi, mada sa jednom slabo šta vidim... LALALALALLALALALALA, think happy thoughts, think happy thoughts.... Koji dan... Bar ima torte!

E! Pregore i druga! A da bih zamenila sijalicu, moram da se penjem na merdevine jer je mnogo visoko! Sad se već smejem! :)

Не могу да нађем превоз да одем на утакмицу, нема ни аутобуса. Очајавам :(