Prijava

Pajo Dačak
Ako ti dodje stevco pa ti izvadi korijen!

Iz nepoznatog!!!!

Malo me je sramota što sam morao da otvorim wiki članak o titulama da bih dešifrovao ovo.

takođe prijatelju, a još sam se iskreno nasmijala na ovaj skeč s mačetom oh može li sramotnije

Ne bih da imenujem, ali glavni predstavnik te struje ima dvorečni nick: prva reč je titula na engleskom jeziku, a druga broj koji, da vam bude lakše, nema oznaku u rimskim ciframa.

http://www.reactiongifs.com/r/2013/02/989.gif

USB kablom... Onim dijelom sto se utaka

Utaka? Neka te bije vala XD

Mada si ti češće XD

Jbg blizu smo, pa to utiče...

Kakav to muškarac nema sa sobom kaiš, pa ga tuku kablom...

vesnam
Kakav to muškarac nema sa sobom kaiš, pa ga tuku kablom...

Onaj koji nosi odjeću 4 broja manju i smatra da je kaiš mejnstrim!

Kaišom se branim! Nego moj kais je onaj platneni, pederski. A nude mi kabl da uzvratim, da nasiljem na nasilje odgovorim, sve ono sto se kosi sa uvjerenjima mojim.

Kol ja kapiram da tebe jebe Valdemar, to je njegov stil

ahahahaha da znas koliko si blizu!

Tesko mi je gledati kako moji drugari ne rade nista pod milim bogom, samo studiraju u placenim stanovima i rejvuju, a opet imaju isto para, slicne telefone patike odecu dzeparac itd kao i ja sto se ubih od posla na ćaćinom imanju svaki jebeni dan sem novembra i decembra meseca. Najgore od svega je sto moj ćaća ne cijeni to uopće

NE RADIŠ NI JANUAR NI FEB NI MART NE LAŽI

Prije jedno dva mjeseca mama me poslala na pijacu da kupim sadnice krastavaca uz rečenicu "hajde, to može i debil". Eto, jučer nam rodile prve dinje.