Prijava

100 dana ti prošli ban.

i to zbog vređanja i hejta

Slažem se s Pajom. Ti perfidni, pogani članovi, koji nikad nisu banovani, su izvor zla na ovom forumu. Takvi udaraju nisko i, kako bi Mamić to rekao, mučki. Ne bih da imenujem, ali glavni predstavnik te struje ima dvorečni nick: prva reč je titula na engleskom jeziku, a druga broj koji, da vam bude lakše, nema oznaku u rimskim ciframa.

Jurice nemoj se nervirati :)

ih izmisljas kojih 100 dana, kako se ja toga ne secam..sad ja ispade jedan od najgorih ljudi ovde

Labokv je preuzeo prvo mesto od Radijacije kao prvi favorit za masovnog ubicu poput onog iz Žitišta.

hvala.jedina mana mi je sto nemam oruzije i ne znam da pucam ali mislim da moze i macetom da se obavi veliki poso

nije neka velika frka nabaviti vatreno naoruzanje

http://wfiles.brothersoft.com/l/l_s/little-cat_185199-480x360.jpg
mozes s macetom, ali bolje uzmi psa mozes vise dmg pociniti!

KAKAV SKECH !!!

bas danas sam sedeo u jednom kaficu tu je bila i neka trudnica, trudna devojka a pije votku i pusi.posle je imala neke grceve u stomaku.sta li ce ona da rodi daleko bilo..u jednom trenutku ulazi moj komsija koji je pijan svaki dan zadnjih 20 god i poceo da se svadja sa konobaricom jer nece da mu da rakiju.ocekivao sam da i on izvadi neko oruzije i pocne da puca

Trebao si tu trudnicu da iznabadaš.

ma ne zasluzuje da zivi uopste

Ivana Žigon je pustila suzu zbog tvog posta, Labokv.

eh da je vise ljudi kao ivana zigon..

pa nisam ni ja repa bez korena obice se to njoj o glavu

Ako ti dodje stevco pa ti izvadi korijen!

kuca za macu, maca za seku, seka za batu, bata za baku, baka za deku, deka za Stevča i izvadiše koren

Mali skecic, takoreci skece.

e to je vec pleonazam gospodine!

Ne bih da imenujem, ali glavni predstavnik te struje ima dvorečni nick: prva reč je titula na engleskom jeziku, a druga broj koji, da vam bude lakše, nema oznaku u rimskim ciframa.

Malo me je sramota što sam morao da otvorim wiki članak o titulama da bih dešifrovao ovo.

Брате наварим се и кренем да гледам трећу сезону Сопранова. Одгледам скоро цијелу сезону и скапирам да сам све вријеме гледао јебену сезону 4.