Prijava

ne idem u kladionicu već pet dana...

Kad je trebalo nisam učila a sad kad bih da učim onda nemam vremena. JebeN li ti sve.

Ne mogu da spavam. A trebalo bi.
Sanjam neke teske budalastine.
Istraumirah se... :/

Imam običaj da pojedem hranu koja mi padne na pod. Dunem i tako to.
Prase.

ne idem u kladionicu već pet dana...

đe boči?

Укинули апсолвентске рокове, а убацили ЈУЛСКИ испитни рок. Маму бре јебем ону ненормалну у пичку, какав бре јулски рок, јебем их уста, јаоооо, ко ће бре у јулу да иде на овај смрдљиви факултет, пун ми их је више курац и њих и њиховог измишљања овога-онога. Шупичку материну!

Право јебено, ко ме и наговори да га упишем!

Хуго, апсолвентски рокови су савршен начун да продужиш студирање још три године тако што ћеш одлагати испит за по тричетри недеље не би ли га боље научио.

Али ЈУЛСКИ рок? Јулски? Ја не могу да се помирим са овим. А да, њега су убацили уместо октобра 2, кога више нема.

Па ти мојне излазиш у јулу :)

Хвала, то ће ми помоћи:) Октобар 2 ми је био омиљени рок. Јао правдо има ли те!?

Lepe reče zlatoguz. :p

Е мора се и ја изјадам. Не могу нигде да нађем картицу, ону банчину (ололо банчина, каква царска реч). Где ми је?

Френки, поклопи ме ко ја неки дан :П
Мој стил, не рачуна се.

Ispod kauča bre, idiote, jesi ćora?!

A i da znaš 'de ti je?

Hugo, oteraj sve u tri lepe i na Zlatibor da čuvaš ovce. Majkemi.

Išao ja na Zlatibor pre par godina...baš u vukojebinu neku. Kao da kosim, jedem kajmak i budem zdrav. Budala. Elem, upoznao sam tamo jednu babu koja čuva ovce već 40 godina. Dobra riba bila, cenim. E, kaže ona da su u ovcama pare...pogotovo kad čuvaš više stada dnevno. Reče mi i koliko tuče škea mesečno, ali sam zaboravio. Mnogo u svakom slučaju, k'o inženjer kakav.

Кад се већ жалиш на рокове,пази ово... Замисли да студираш медицину, по "болоњи", и имаш рокове крај маја, средина јуна и крај јуна. Значи, као, дали нам три рока, а стрпали их у мјесец дана, што можда и не би било лоше да испити нису двосеместрални (већином) и да најмањи има неких 600 страна које треба прилично детаљно научити.
Е да, и онда добијемо у августу рок за један (1) двосеместрални испит, по избору. Мада се мало ко прославио на августовском року.

Наравно, болоњу сам ставио под наводнике јер колоквијуми које полажеш током године ти значе колико и го курац. Нити ти оцјене са колоквијума утичу на завршну оцјену, нити те ослобађају положеног градива. Мораш да изађеш и положиш их као услов за излазак на завршни, а на завршном све поново.

Hehe, to su i kod nas uradili. Bio protest protiv ukidanja apsolventskih, okupilo se deset ljudi. :)

Hugo, boli te kurac, u oktobru 2 si mogo da polažeš samo jedan ispit a sad u julu možeš šest. Ako spremiš. :)