Prijava

E te fore "mali je al je tehnicar" ne prolaze kod mene... no no..
:)
A te starije.. to treba u aps sve.. c

Пошто смо се надивили генијалности ових фора, сад предлажем да не спамујемо и да се у тишини разиђемо, тј. пређемо на неко друго фантастично место за говоранцију, на пример Чет, или, можда, Чет?

ошто смо се надивили генијалности ових фора, сад предлажем да не спамујемо и да се у тишини разиђемо, тј. пређемо на неко друго фантастично место за говоранцију, на пример Чет, или, можда, Чет?

Mora da vam se izjadam.. Nesto mi tesko pada stroga politika oko kontrole spema. Kad je spem u mnogim situacijama potreban, duhovit i zanimljiv.

@smarko: Onda bi ti i javio mogli da otvorite temu "trauma centar-vuka aid" i da tamo lupate tri tackice u beskonacno.

Ja nisam traumiran, samo sam napisao nešto na ovoj temi, čemu jelte i služi......................

I još jedan jad- ostavio sam preksinoć pasulj u kuhinji na stolu i pokvario se od toplote, mater mu

Слажем се, али овде је у питању мањина ситуација кад је спам ужасан.

suve su mi ruke.... mrzi me da ustanem da ih namažem... ali moraću da ustanem da piškiriškim pred spavanje... a moraću uskoro na spavanje.... jer sutra idem na posao... a imam gomilu posla... a obećala sam drugaricama da ćemo da izlađemo u petak... a meni se ne izlazi, ja bih da ostanem kući i jedem čips i gledam filmove... sada sam i malo gladna... spava mi se ali iz nekog razloga nikako da se nakanim da zaspim...

Nemam inspiraciju da pisem...nemam zanimljive ideje o cemu bih mogao da pisem.Imam jednu cibulju na faci koju sam rascapao i sada se nerviram zbog toga.Ne znam koji film da gledam.. :S

Морам неком да се изјадам... Ово више није место за забаву... ово је више издркавање модова, на трунку спема следе нека упозорења... и глупо је.... Стварно...

Oči su mi zamaglile. Ušla mi voda u njih i sad ništa ne vidim.
DA LI SAM TRUDNA?!

Moram nekom da se izjadam i ja, smučilo mi se da svi samo nešto jebeno kukaju.
Niko nikoga ne bije po ušima da bleji na sajtu.

Слажем се, али овде је у питању мањина ситуација кад је спам ужасан.

A zasto ti se cini da je uzasan spem? Spem je dobar kad podstice dobro raspolozenje. NIsam videla nikog ovde da se tovari.
I ja moram da se izjadam manijaku.. Meni se cini takodje isto :)
ali borim se pa kako bude. Jer realno kad se vec jadam. Devojke kad drkaju mnogo je produktivnije. Znate i sami da nam je orgazam jaci

črčo, a možda mi volimo da blejimo na sajtu, ali nismo govna koja se ne obaziru na tuđa govna već hoćemo da sve bude čisto i mirišljavo... tako nekako... kontaš šta hoću da kažem...

Некако је досадно, беживотно, сто пута виђено, као да сви пишете на силу, из навике. Зато сам се ја мало склонио последњих дана, немам шта ново да кажем, а нема смисла да вртим све у круг...
Да се и ја мало изјадам, осим неколико дефки које су већ постојале у сличном облику те биле неодговарајће за објављивање, ништа ново нисам смислио данима...
:))

:pruža urošu maramice i saoseća:

Elem moram da vam se izjadam jos jedared. Ne pisem definicije zato sto nemam inspiraciju, ne bitisem cesto na sajtu jer imam manjak vremena i zivaca, ne nervira me situacija medju modovima i autorima jer se time ne bavim.
Bole me kitosic ko se krese sa kim i ko je kome sa sajta momak/devojka. Kao sto me apsolutno bole dupence za ljubomorne/ostavljene/zaljubljene/trudne/erekticne autore sa ovoga nam sajta.
E da.. Nemam pojma ko je autor stoka nedojebana nit sam previse zainteresirana bila za njegov ban, nego sam htela da zekim moderatora, I to da vam se izjadam...
Takodje mi je smesno kad vidim pola postova na ovom forumu, nekako se sita ismejem zbog cinjenice da na ovome sajtu mozes uvek lupiti glupost i biti shvacen vrlo ozbiljno.
A ako ga lepo upakujes i kazes da si zavrsio neki budzovanski faks jos ce da te smatraju nacitanom osobom. E to mi smesno.
E da mora da vam se izjadam. Volim maru munju do koske a opet mi danas nije dala da se koljem. Dusa mi place zbog dve stvari, zbog urosevog "povuci potegni" spema i mare munje.
dosta o mojim jadima :)

Mene boli duša, što Jani plače duša :(
Boli me duša i što mi ne da, a zna koliko je volim.
Inače sam super, fala samoj sebi na pitanju.

Дуго нисам читао дефке.. Кренем, после пар се сморим и то је то :(

Često zamišljam ljude kao životinje.
Npr. jedna drugarica ima zeca, i svaki put kad se setim nje, zamislim tog zeca.
Jedan lik Pera. Njega zamišljam kao mog papagaja, koji se naravno zove Pera.
Ili Reservoir dog...kontam da neki tigar sedi za kompom i piše definicije.

Лик из мог села је био сад у ''све за љубав''. Није да се јадам, само ка'ем, лололо