Prijava

Pošto smo svi svjedoci otvaranja velikog broja glupih tema, predlažem da se posegne za navedenim u naslovu...
Tako ćemo natjerati ljude da više čitaju definicije, a ne da kako se kome digne kurac on otvori temu... već ima veliki broj tema za raspravu tako da nema potrebe za novim bar neko vrijeme
Treba odrediti određen broj ljudi koji mogu otvarati, a osim moderatora, to bi mogli biti ljudi koji su konstruktivno učestvovali na forumu (npr. Jovičić, kako se samo mišljenja mijenjaju)
Hvala Frenkiju za inspiraciju, mada sam i ja to napisao u nekom postu prije njega...

Предлажем да једино Јовичић сме да отвара теме.

Slazem se sa samhainom

E stvarno bi moglo da se uvede rangiranje tema, da svako ima pravo da otvori svega par tema, a da ih moderatori ocenjuju - pa na osnovu uspeha tema da se dozvoli mogucnost otvaranja novih. Ne bi vazilo za podforum "igre".

Stvarno oterasmo jezgro sajta na forum, vise se definicijama niko ni ne bavi :D

sta je gambi bojis se da ako se usvoji tvoj patent otici u zaborav

Daj koj kurac komplikujete, preskočite glupe teme, u kurac. Šta kurac!

:lock:

taj rad samo dok čoveci daju svoje mišljenje, i ovo je još jedna od neophodniih gluposti

Ma kakvo rangiranje, bakrači. Nema više i vozi!

Stvarno oterasmo jezgro sajta na forum, vise se definicijama niko ni ne bavi :D

Kakve definicije?Šta je to?O cemu ti pricas?

Ko ga jebe, na forumu i bude nešto zanimljivo.

17 temau forumu- 15 moderatora....podele teme medjusobno i nadleznost..stave da jedino oni mogu da otvore temu...i otvore po jednu temu za predloge o otvaranju tema...i koja je neophodna, zanimljiva...itd...da se otvori...ili tako nekako

Ovo zadnje gluplje i od teme.

Kakve definicije?Šta je to?O cemu ti pricas?

Ma ne znam ni ja, cuo sam da neki stariji autori pominju neke definicije, pa rek'o da ispadnem kul. Ali jbg, sad si me ujebo.

Ovo zadnje gluplje i od teme.

sto mislis?...daj ti neki predlog..reci mi samo da ti je do jaja kad neki papaan otvori 20 tema odjednom..ili wite dobije zanimljiv mejl star 5 godina i otvori temu da vide i drugi..ili lik koji oce da mu pravimo leksikon....da se takmicimo ko ce lepse da obuce barbi???????

E moj predlog je razuman i mnogo dobar. Nije sto je moj, keve mi moje.

Banuješ degene i ćao. Ne ovako, dinamički ban da se uvede.

Sviđa mi se predlog, ali samo u smislu da se članovi obrate na PVT modovima (koji bi bili zaduženi za određeni podforum) i iskopiraju mu naziv i prvi post kojim hoće da započnu temu i koji je njen smisao i cilj.

Gamby, niko nije degen dok doktori ne utvrde, ne vređaj članove.

Dobro, neću više :)

Što se jednostavno ne bi uveo dinamički ban?

I Banuješ degene i ćao

tesko degenu da napravi novi nalog..i totalno ce da mu bude zao banovanog naloga koji je otvorio da bi napravio glupu temu...
a stariji autori bi prestali da otvaraju teme..jer bi mislili da ce da popiju ban..a i ko bi odlucivao na otvorenu temu dal je glupa ili ne i dal ga treba banovati? modovi..sta?..da se sastaju i jure oko svake glupe teme i da odredjuju koliki ban da daju..nije ban resenje svega..