Prijava

http://vukajlija.com/posteri/citanka-40184.jpg?1288895485

samo mi za taj poster nije jasno zašto ste izbrisali,
jesam li ikoga uvredio?
Samo sam napisao šta jeste, šta sam našao u svojoj čitanci.
Znam da retardirano znači kad je nesto zaostalo ( obično u razvoju ) ali ovako je malo glupo što su to napisali u čitanci, mogli su drugačije.

Pa i nije ti neki poster. Nema ti smisla kad ne znaš sva značenja pojma "retardirano". Mojne da otvaraš teme zbog obrisanih postera ili definicija, imaš već teme za to. Ovako samo možeš da popiješ ban. Spemuje se forum bezveze.

Ako već spemuješ, radi to sa stilom i uz pivo. :)

Slažem se sa tim da nije neki poster, ali bilo mi dosadno.
Ali ipak mislim da nisu morali da ga obrišu.
Izvinjavam se što sam otvarao novu temu, nisam video da ima tema za to već, a mrzelo me da tražim nekog moderatora.
A za ban me baš briga hocu li dobiti ili ne.
A i ne bih voleo da bude spama u ovoj temi samo odgovor da dobijem, ali nema veze.

P.S. : to za pivo, hmmm, malo pre sam popio 1 jelen :)

мени је ок постер
не разумем зашто је обрисан.
а ако онај са Шопеном може да је одабран вала овај ако ништа друго не треба да се обрише

и где имају теме за то?

Мојне калимеришете. Нема правде на свету.

то се слажем али не треба бити говно да би се уклопио у неправедни свет.. (овде не мислим конкретно на модераторе него износим свој општи став. :) )

Правда за Предражиња за Лекси :)

Evo odgovora na pitanje zašto je poster obrisan:

http://www.grapheine.com/bombaytv/publicite-uk-c45772671a69890745146e1742d99661.html

Ako ne znaš šta znači "retardirano" pogledaj u rečnik. Nemoj da praviš poster u kom pokazuješ svoje neznanje i da spemuješ forum traženjem pravde. Ovaj put samo opomena, za dalje sledi ovako nešto:

http://www.grapheine.com/bombaytv/communication-uk-406fd204acda8880e921ee1c274163eb.html

O bogo mili, šta sve ne piše u tim čitankama!

ајде Мрмуне, па опште је познато да се та реч не користи за нешто што је назадно или заустављено у развоју сем за човека, а и тад се обично мисли на глупавог човека а не на стварно физички или ментално ретардираног. А у оном контексту стварно ретардирано звучи (не назадно) :) тако да не видим разлог за брисање
просто та реч се у тој мери погрешно користи да је више и изменила значење...

Leksi, ajde bar jednom probaj da se ne miješaš u ono što:

a) ne razumiješ
b) nije tvoja stvar

Hvala.

E da, ovo može pod ključ.

leksi

само да се изјадам, ово није страшно па смем, лулаби се константно издркава на мене, нарочито када дам неки аргумент за нешто, онда побесни и одбруси ми нешто, неретко и увреди али без псовања него онако културно, и закључа тему тако да не могу да јој одговорим; не знам који јој је ђаво више и како да јој се помогне да преброди та ружна осећања која гаји не знам из ког разлога..

хвала на савету, али ја ни не мислим да ту има помоћи, нити окривљујем што је у пмс-у или надрндана из било ког разлога, него чисто хоћу овде да се изјадам, пошто тако закључа тему па не можеш да одговориш на истој теми, и да хочћеш и да нећеш, просто као они људи што спусте слушалицу или кажу своје и побегну да не би чули одговор... Па ти причаш около шта би му све реко.. :)

нисам ја у сукобу са њом, ништа овако немам да кажем против ње, али она изгледа јесте са мном... не знам шо.
Ајте ко први погоди чији сам дупли добија чоколадицу! :D и мени да јави да знам чија сам

ако хоћете отворите нову да наставимо ову лицитацију шта ли, и разрешимо ово мучно питање чији сам дупли које вас тишти већ месец и по дана. :)

Vjerovala ili ne, Leksi, teme se NE zatvaraju zbog TEBE, niti na tebe iko bjesni ili se izdrkava (ili ti ne znaš značenje NI tih riječi), niti iko gaji prema tebi ikakva osjećanja, niti ikog tišti ko si ti i šta si ti.

Međutim,da ne bi spemovala dalje po forumu, izvoli: daj nam, napokon,

неки аргумент за нешто

Molim lijepo, KONKRETNO za ovu temu.

Tema će, kasnije, biti opet zaključana, i opet ne zbog tebe.

можда је најопаметније да искулирам јер имам паметнија посла, али сачекај секунд, ако ти је већ стало до мог одговора, одговорићу ти..

Naravno da mi je stalo, do toga da ne čitam o sebi kako sam nadrkana i ostalo. Čekam.

Edit:
Bokte, tvoj sekund nečiji cio život.

Ama je li? Ali ja čekam da to uradi sa stilom.

Ja hoću da znam ko je od vas modovskih pičkurina obrisao onaj poster sa crncima koji kažu da Srbi imaju veći palamar od njih, a komentar autora je bio "Da, al' u ustima"????