Prijava

Ime kaze sve, time bi se dobilo na preglednosti, kao i to sto bi spem teme potpuno izgubile na znacaju (time sto ce postati takoreci nevidljive).

Kao sto su odabrane teme zakucane za vrh, tako i zakljucane treba zakucati za dno foruma.

To sam i ja baš pre neki dan mislio, dobra je ideja.

подржавам...

Ја бих се сложио, али мислим да читаву ствар коче информације о бановима. Оне увек морају да буду ту негде при врху. То вероватно може да се заобиђе, али сумњам да је реално очекивати тако нешто.

wojtek ta tema je ionako mecu odabranima tako da mislim da ne bi smetalo a i ona je u forumu faq mozda bi moglo da se ovo pravilo ne primenjuje na tom podforumu

pogledaj samo podforum sve vezano za vukajliju ima vise zakljucanih nego otkljucanih tema

слажем се, уколико је технички могуће требало би то да се одради! Свака час' за предлог

Међу одабраним темама? Не капирам на шта мислиш. Свеједно, да преформулишем - кул је предлог, али имам неки осећај да спада под категорију "биће". :)

Raspravljalo se o tome. Nema potrebe, jer se svakako brzo povuku na kraj.

ne znam kako to zovete odvojena je od ostalih tema kao recimo na podforumu regionalno pravila ponasanja su uvek na prvom mestu i malo odvojeno od ostalih tema

Taj rad Luli. Zar nije logično da će teme na kojima se ne postuje same da odu na kraj? Jericho, mojne si Stefan Kostić.

Jericho, mojne si Stefan Kostić.

Gambi... Be gone...

Hahaha, da je neko drugi nasao da prebaci, nego Gamby himself :D