Prijava

Mršte! A sarmu ovamo!

nema smisla,autor je autor,kakav god bio...
ideja losa,totalno!!

Treba bre obratno, da ne mogu da pišu dok ne ocene recimo 'iljadu definicija, dve 'iljade...

A žene? Šta ćemo s njima?

Ti se bre zajebavaš dok se naši ovde bore! Žene su dobre, volem ih, češće mirišu! Svejedno loše pišu, al' mirišu.

E da, kad već serem! Treba zabraniti postavljanje postera sa slikama sa fejsbuka i tih gluposti. Kače ljudi neke maloletnice, vidi im se faca jebeš mu mater, ime šatro skriveno. Nije to zajebancija, kažem vam ja. Juče je neki ludak okačio broj telefona i adresu klinke u komentaru.Ko okači trajni ban, šta kurac! Svejedno su ti posteri golo govno.

Mislim da ne otvaram teme bezveze, vidim da se ovde palamudi!

Francky, a šta bi bilo kad bi se ovaj prijedlog usvojio? Odmah bi se digla i kuka i motika i vikler i oklagija, da se dokaže kako je demokratija izumrla, kako je ovo sajt za povlaštene, kako modovi sami kroje ne samo sadržaj nego i glasove, i tako dalje...

U principu, ja se s prijedlogom slažem, prvenstveno zbog sprečavanja otvaranja duplih samo za hejtovanje ili lajkovanje, ali - htjeli to mi SVI da priznamo ili ne: većina se ovdje poštuje. Koliko god se to nekima ne čini.

"Nije ti ovo demokratija, ovo je Vukajlija", to je neko pametan napisao i ja stalno ponavljam. Treba da stoji na stranici za registraciju.

Ne razumem se u te duple. Ja sam samo jednom ukucao šifru u Vukajliju, mislim da više ne znam ni koja je! Kome se da da pravi te duple, pa povuci potegni, zapisuj šifre, ulazi-izlazi, jebi mamu za par pluseva, neka pravi. Sad kada nema omiljenih više od par pluseva neće ni naklikati.

Slike klinki me brinu, može zbog toga belaj da nastane, ja vam kažem.

човек је у праву... подржавам
а кука и мотика се ионако диже па шта има везе и да се диже и због тога; мада мислим да се не би дигла због овога.

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Leksi, diže se u svakom slučaju, ako me razumeš.

Слика СМарко слика, мојне ме разочараваш, ае питај Гамбета како се то ради...

Francky, pa prijavljuj. će se briše i banuje. Zbog toga mi i živimo, ionako. :)

Aj sad ozbiljno - FB posteri, koliko sam ih uspjela vidjeti pošto se tamo ne muvam, su šit totalni, kako god da okreneš. Ali je činjenica da što god da postaviš na net - više nije tvoje, i nema šta da se buniš kad ti se slika pojavljuje na raznim sajtovima i kad te cimaju pedofili i manijaci svake vrste.

Ma kakvi FB posteri, šta kurac! Sve briši i a u pičku materinu.

Slažem se... Da, sigurno su stavili na fejs slike da ih niko ne vidi...

Ajmo lock, i ćao, jeba' vas.... pu :D

Treba banovati Marka Zuckerberga, dakle.
Ajd kad se Peki vrne.

Ne mogu ja da drukam k'o tužibaba, nisam nikad ni hejt na definicije prijavio, ni vredjanje. Ružno mi!

Jeste činjenica, samo mi bezveze sprdanje sa još maloumnim klinkama. Ustvari šta ja serem sada, sraću kad budem imao svoje. Neka se slikaju!

Odstupam.