Prijava

Predlog je sledeci. Da se ljudima koji nisu ktitori dozvoli da postuju na cetu samo u razmacima od recimo 30 sek. A kad uplate ktitor da im se ukine to ogranicenje. TO postoji na mnogim sajtovima i ideja ustvari i nie moja nego sam je ukrao, Vudi Alen je rekao: "Ako nemas svojih ideja kradi od drugih, ali uvek od najboljih."

Protiv, naravno. Kao sultan četa, govorim u ime svih koji često dolaze na čet.

Protiv iako ne posećujem čet bezveze je uvođenje novih ograničenja ako nisi ktitor

Al ne kontam zašto bi neki korisnik predlagao ovakvo nešto?

Ovakvo sranje od predloga odavno nisam cuo.

kizo zato sto mu je dosadno i zato sto ima vise naloga na vuki al verovatno mala muda.
njet!

Ovo što kaže Ming.

da se zabrani, al na jednu sekundu, da ne bude kabum kabum, ovo sada se moze sloupotrebiti

Ovu ideju sam dobio sa sajta chess.com gde postoje premijum i free clanovi.

Ako ste obican free clan, niste uskraceni ni za jednu stvar.

Mozete da se ravnopravno takmicite sa svima(pisanje definicija i pravljenje postera, ucestvovanje na forumu),

mozete da cetujete sa protivnikom dok ste u partiji(privatne poruke),

jedino sto ste u mogucnosti kad ste premijum, to je da menjate boju sahovske table i figure i da cetujete bez ovog vremenskog ogranicenja. (menjanje boje slova)

Ovom da kazemo, nadgradnjom, sprecili bi se trolovi da zavladaju na cetu, jer kad uplatis 200 din, ma kako oni nekima mali i mizerni oni bili, zamislices se malo dal ces krenuti sa vredjanjem.

u zagradi su date opcije na vukajliji

nekada sajt da svim novim clanovima ali i nama malo starijima trijal prem clanstvo...ali to je neka druga prica...

Stvarno dajete sebi mnogo za pravo. Šta, ja treba da jedem kiflu svaki mesec da bih mogla normalno da četujem? Ne dirajte moje četere neplatiše.
Spemere na četu lepo prijaviš i ćao zdravo. To je ograničavanje i za ljude koji ne spemuju, ni krive ni dužne.
Misliš da bi ovo ograničeneje prouzrokovalo da neko na četu kaže nešto pametnije i promišljenije nego što bi inače rekao?
Uostalom, ako nekom smetaju spemeri na četu nek ga zaobiđe i svima lepo.
A zapravo, ti bi bio jedan od onih uskraćenih za nešto, pošto često umeš da spemuješ.

Gremline, nije ti bre loša ova ideja.
Taman nećeš moći da pišeš 30-ak sekundi, pa dok ti štoperica odbrojava, mi te nešto zajebemo, a ti razbiješ monitor sebi o glavu, jer si predložio ovo sranje, zbog kojeg ne možeš da nam odgovoriš:)))
Radnju valja ponavljati dok ne zavrišiš u urgentnom:P

Dajte, uozbiljite se, ne mozete valjda ozbiljno shvatati Gremlinove nebuloze? Covek kome je trol cilj po sebi otvori trol temu, i jos se zali na trolovanje na cetu? Smejurija.