Prijava

Jel bi i onda kapirali njegov smisao za humor ili bi ga banovali na 148 godina uz obrazloženje kako treba da poseti psihijatrijsku ustanovu?

Ovo je idealna prilika da pokažete vaše poštenje kao i debljinu obraza!

Caro, kako te ne mrzi da otvaraš tolike mejlove?
Ne smetaš mi, skroz si mi kul, ali mi nisi stvarno jasan. Kako se ne smoriš?

Сад сам ишчитао ону закључану тему.
Само да одговорим Вехбији и осталима који нису разумели, пошто сам очигледно погрешно схваћен:

Ја нисам наставио зајебавање. Прво сам написао дефку, где сам написао да се модови зајебавају, која је добила пар минуса и која је обрисана у року од 1 минута. Онда сам и на чету написао да је Блек жив. Тему сам отворио са оним моронским постом, али сам изгледа погрешио што сам мислио да ће људи препознати сарказам. Признајем, било је глупо са моје стране, зато што већини људи и даље није било јасно шта се догађа. Онда сам написао на истој страни да ће онај ко погоди од чега је црко Блек, добити његово модераторско место. Ни то није било довољно јасно, пошто почеше да ме називају болесником и слично, тако да сам након тога недвосмислено написао да се модератори зајебавају. Ето. Мислим да сам превише времена потрошио бавећи се овим, што се мене тиче - стављам тачку.

Ја сам препознао сакрказам...