Prijava

Хејтујте све тренди појаве, нус-појаве и деривате лајф стајлова у вашем окружењу.

Па да кренемо, за почетак хејт се баца на пинк свит јирс мајице, као и на "кликни лајк ако хоћеш да погледаш како је риба дувала двојици док је трећем вукла ручну" фејсбук странице.

A ha, ovde treba da napljujem nešto što je kao in a u stvari mi se sere od istog.

Dakle, bacam trend-hejt na tkzv odlazak u inostranstvo pošto sada nemamo vize al nemamo ni para. Hejtujem sve koji oćeju van

Bacam hejt na grupno slikanje patika (kao što je na avataru saki.madafakija)...ništa lično:)

i ja na to bacam hejt, mnogo mi je ziljava ta trendy fora. ovo jeste lično :)

Bacam hejt na Vukajlijin "previše glupih tema" forum.

@brainiac96_Dio, фотка је кежуал 8)

Да ОбјасниЈо, то је суштина теме. :)

Bacam hejt na bangave starke.

Amin Predraže! :D

Muka mi je od "hejtera" koji se proseravaju....bacam kletve na sve njihove hejtove pune hejta, jer je danas tako cool hejtovati blja, blja....

А кад хејтујеш дефку, онда је ок? :)

Е па неш' колега :D

Tako je, e neš kolega...

Ne kapiram šta fali hejtu, mada i hejtovanje samog hejta te svodi na isto. Tako da kaname naš si! A ha

Kao i mr Mouse

Мрзим изразе хејт,лол,бтв,омг и остале глупости!

Hejtujem palacinke bez krema i plazme.

Хејт зна да буде продуктиван, не увек наравно, само се треба знати како га употребљавати на прави начин. 8)

Hejtujem metal, jer je za retarde.

Hejtujem metal, jer je za retarde.

Hejtujem tebe, jer si isto.

Fora je u samoj reči hejt....dragi moji hejtaroši....ne u pljuvanju po svemu i svačemu. :D

da da, izuzetan hejt :)

Inače, mrzim šešire i onog Kona epidemiologa!