Prijava

Šta bi trebao/la da radiš sada? Koja te obaveza čeka, a mrzi te pa visiš na sajtu?

Treba da učim za vozački test. Firetruck!

Btw, ova tema mi je VRLO poznata... kao da je već bila.

Barracuda ti bre non stop imaš neki deja vu po forumu:)

Treba da se smirim, jer sutra polažem vožnju. Al' me mrzi. :)

hahah, izvali prvi post na TOJ temi. Čak je i prvi autor imao tripove da je bila tema. Jebiga brate, kad može 35 tema o jebanju, može i dve na ovaj kalup.

Korleone sez:

hahah, izvali prvi post na TOJ temi. Čak je i prvi autor imao tripove da je bila tema. Jebiga brate, kad može 35 tema o jebanju, može i dve na ovaj kalup.

Ma da. I onako im se stalno zaključava jebanje. Samo poazi da ti jebači ne dođu i kažu "trebalo bi sad da jebem" ili tako nešto. :)

ništa. ali možda ću morati didem da piškim za par minuta. taman kad bude gotov sutlijaš. e, da - šta više volite da stavite na sutlijaš: rendanu čokoladu ili cimet? ja sam sad u nedoumici...

a korleone - novi jovičić...

Da pravim neko govno od sajta, zaradim neki keš. A mrzi me. Trebalo bi da učim. A mrzi me. Trebao bi da se okupam. A mrzi me. Mislio sam otići na pivo. E to me ne mrzi. Odoh, aha, pobijedio sam Vukajliju :)

Da operem pleh od gibanice...al, neka ga, sipala sam toplu vodu.
Lemaja, sipaš sutlijaš do pola, pa narendaš čokoladu, onda ostatak, pa odozgore cimet!

Мрзи ме да учим. -.-
П.С. lemaja, гласам за цимет. ;)

Da pišem magistarski, materem'

Da završim grafički... I da platim račun za mobilni, isključiće mi ga... I da odem do pošte da platim ktitora... Doduše, ova dva ne mogu baš u ovom trenutku, al' dođe mu isto...

a korleone - novi jovičić...

Ja sam barem moderator, dužnost mi je da podstičem druženje i zajebanciju, dok je JOvičić filozof za nepresušnom inspiracijom. NJega je nemoguće sustići u tome:O)

mrzi me da ucim.al se mora