Prijava

Dakle ovde ima autora sa preko 500 pa cak i preko 1000 definicija i kad uđete takvim autorima na profil maksimalno procitate 2,3 strane moj predlog je da svaki autor moze da posalje svoje definicije koje smatra za najbolje na prvu stranu svojih definicija i tako olaksa onima koji mu dolaze na profil

sta je dusane nije profil ako nema 10 000 na popularnosti a? xD

Ne znam, ima ređanje po popularnosti, a ako ti je do neke baš stalo da je ljudi pročitaju možeš da je linkuješ u profilu...

Ja sam za, samo što je Žnji ovo već predložio.
I bilo bi kul da to bude ktitor opcija.
edit: onda bi moralo pored dugmentceta 'poređaj po popularnosti' i 'poređaj po vremenu' da bude i dugmence 'nasumično'.
Verujem da nije loš predlog, ali pitanje je koliko je tehnički izvodljivo na već postojećem sortiranju, komplikovan je posao.

Nisam video taj predlog jel bilo vise ljudi za ili protiv
ovo za tehnicku izvodljivost si verovatno u pravu

Ja to predlagala i ništa. Meni lično je glupost da linkujem takve def.jer bi to izgledalo da ih reklamiram, moje najbolje ocenjene meni lično uopšte nisu nešto posebno a uvodeći npr.5 najboljih odnosno autoru najdražih mislim da bi me bolje upoznalo s tim nekim random autorom. Ne vidim šta je tu toliko komplikovano za napraviti, ako ti može izlistati tolike komentare, omiljene, omiljene postere što ne bi mogao uvesti i tako nešto Autoru 5 za srcu priraslih def;) Ja bih to volela da kad otvorim nečiji profil da vidim, šta on, ona smatra od svog najbolje, najdraže itd.
odgovor kaizena
biće
odgovor moderatora
tema bila ključ u bravu