Prijava

Дај да видимо одговор, ја се не сећам да си нам рекла овде да су ти одговорили...

Jesu ono za pravopisne greske, ali posle djoka. Cek da probam da nadjem.

Podsetite me kako se zove taj otac, jer mi je stigao odgovor sa njegovog mejla?

Možda nije Peki, ima ih više.

V Rev Fr Srboljub Miletich
V Rev Fr Srboljub Miletich
serbo@optusnet.com.au

Send email
Find email
Add to contacts
To blabla@hotmail.com

Драга Мајо,

Колико грешака има у твојој краткој поруци?
Ако даш тачан одговор, као награду, одговорићемо на твоје питање.
Пуно поздрава,

о. Срба

Pitao: Maja
E-mail: blabla@hotmail.com
Tema: Разно

Pitanje:
Dragi oci, zasto se u vasim odgovorima primecuju rupe iz poznavanja gramatike i pravopisa srpskog jezika? Da li je greh nepoznavanje maternjeg jezika i ako jeste recite mi molim vas sta cete uraditi povodom toga? Bog vam dao zdravlja, p0zzic

Ахахахха, нисам видео ово. Ај да их тролујемо опет, мора да одговори неко кад-тад...

Aj šaljite vi, ja mislim da su mene veš cepili na ignor. Pisao sam sedam-osam puta već, toliko nisam ni Deda Mrazu jebote.

Ja sam poslao onaj post autoseksualnog sa nekoliko malih izmena nisu odgovorili dušmani

Dusane, kako smes da krades tako??

Bilo jače od mene :)

Zlocesto je, zlocesto. Neko drugi je ulozio svoje vreme da podeli svoj problem sa nama, a ti tako.

Pa baš zbog toga Srba bi mu rešio problem al izgleda ni on nema rešenje

On zapravo i nema problem. Ali da ne spamujem vise njime, ko sledeci bude pisao neka okaci ovde.

Hahah koja tema lolo, ownovo te otac Srba :D

Nemam neku inspiraciju i htedoh malo finije, mozda odgovori, cak cu otvoriti novi mejl. Hoce neko da mi prevede ovo na cirilicu, jer je greh, jelte, pisati latinicom?

Postovani Oce Srbo,
Mojim gradom se prica o Vasim mudrim i bogoudnim savetima kojima obogacujete zivot nas, ubogih vernika. Nazalost, doslo je vreme da se i ja Vama obratim za savet i molim za diskreciju. Imam 24 godine i volim da idem na razna srpska slavlja. Za Svetog luku sam bila kod rodjaka na slavi i tada je jedna bestidna devojka zloupotrebila vino, od Boga nam dato, i um joj se pomutio. U toj pomucenoj svesti kad sam je odvezla kuci bezbedno
ona me je poljubila u usta kao zahvalnost. Osetila sam njene vlazne usne na svojima i nesto toplo se u meni probudilo. Nisam je videla vise ali sam od tada
ponekad u grehu jer razmisljam o njenim usnama i tom poljupcu i ugodno mi je. Nekoliko puta sam ucinila rukoblud i ispricala to nasem seoskom svesteniku i on me je
blagosiljao, ali se i dalje osecam prljavo. Molim Vas, oce Srbo, sazalite se i recite mi sta ciniti? Plasim se da sam se prepustila djavolu, ali moj svestenik
misli da to nije nista vazno, da on nije greh. Pomozite mi da se opet osecam cisto.
Bog Vas sacuvao,
Jadranka

pastiru@sv​etosavlje.o​rg
Add to contacts
To mirko_bezbradica@hotmail.com
Pomaze Bog!

Hvala vam na interesovanju.

Molimo vas, kliknite na "reply" i odmah na "send"
Nije potrebno nista dodavati ili menjati u ovom e-mejlu.
Ukoliko ne napravite "reply" na ovu poruku, pitanje nece biti dostavljeno.

Pitanje Pastiru
Pitao: Мирко
E-mail: mirko_bezbradica@hotmail.com
Tema: Духовни живот, снови, борба са искушењима
Naslov: Молим Вас за помоћ Оче
Pitanje:
Поштовани Оче, Имам једно питање које ме мучи већ дуже време. Наиме, ја сам црвенокос. На интернету се често могу наћи слике и текстови на којима се говори да црвенокоси немају душу. То јест, да долазе из пакла. Да ли је то истина. Како да решим тај проблем? Хтео бих да идем у Рај, али не знам да ли је то могуће јер можда потичем из Пакла. Да ли да се офарбам и у коју боју? Унапред хвала.

Ali kurac, nece odgovoriti bre. Moramo polako da se uvucemo, pa onda u follow-up-u da ih jebemo.