Prijava

Cek bre, ja jedino direktno na mejl da saljem, jel ima negde da se otvori kao tema ili sta, ako me razumete lolololo...

Hahahaha Reme i Pufnica objasnili!

Prevedi miii na cirilicuuuuuu! Ja sam zapravo prilicno sigurna da ce mi sad odgovoriti, bas je fino.

Jebi Harija Potera, samo kupuj naše knjige! hahaha

ПОМАЖЕ БОГ!

Интересује ме да ли Хришћани треба да дозволе својој деци да читају књиге попут Хари Потера? Да ли таква штива могу да наштете младим Хришћанима у правилном развоју душе? Књиге попут ове или других сличних можемо да нађемо у скоро сваком дому, да ли треба да их склањамо од своје деце? Шта ви препоручујете за најмлађе да читају? Извините ако сам досадан.
Александар

Одговор:
Бог ти помого Александре,

Мислим да Хришћани треба да воде рачуна чиме ће своју децу духовно да хране, односно какву ће литературу дозвољавати да читају. Књиге о Харију Потеру сигурно нису средство за то осим да их одведу на криви пут.
То што их има у сваком дому није разлог да га буде у твом и да твоја деца "страдају"

Људи дозвољавају деци да читају све што им падне у руке. Воде рауна да им кућа увек блиста, али допуштају детету да му се ум храни свакојаким смећем. Наша црква је издала велики број финих књига па их можете потражити у продавници Српске патријаршије, или се посаветујте са вашим свештеником јер он сигурно може да нешто препоручи пошто твоју децу познаје долазећи вам у кућу у време кад је то одређено.

Чувајте децу јер ће мо бити грешни пред Господом уколико децу од малена не усмеравамо на прави пут.

Срећан Божић и Нова 2010 година

о.Драган

Gamby, Bog te blagosiljao, u k te poljubim!

Dajte mi C kao CEKIC, ako Boga znate!

da, hari poter je stavljen na index librorum prohibitoru (spisak zabranjenih knjiga od strane vatikana) a Mein Kampf nije.... toliko o tome :P

Љљ Њњ Чч Ћћ Шш Ђђ Жж ево ти све, лоло

uf kako ću da ga trolujem hahahhahahah

Рок је играо улогу и у сукобу НАТО-Варшавски пакт. Министар одбране Источне Немачке, Вили Стоп, тврдио је да западно немачко министарство одбране финансира концерт Била Хелеја у Западном Берлину зарад претварања потомака "Баха и Бетовена у подивљале звери".

Ovo je vrh

ajde da se organizujemo jedne večeri i pošaljemo mu troll mejlove svi :D

Ja sve čekam nekog ko je teolog, ko je čitao Harija Potera i ko može da mi dođe u emisiju da razdrndamo budale koji pljuju Harija Potera (i slične knjige, al' naročito njega) i govore o nekoj "duhovnoj opasnosti" i ne znam ni ja čemu, a ja mogu teološki da postavim Harija Potera da ispadne hrišćanskiji od celog sajta svetosavlje.org.

ARGH, kako me nerviraju.

Pa tek tad neće odgovoriti.

OČE SRBO ODGOVORI NAM DECHKO!

ma nema veze, makar će da se načita :D

Mtanic

Ja sve čekam nekog ko je teolog, ko je čitao Harija Potera i ko može da mi dođe u emisiju da razdrndamo budale koji pljuju Harija Potera (i slične knjige, al' naročito njega) i govore o nekoj "duhovnoj opasnosti" i ne znam ni ja čemu, a ja mogu teološki da postavim Harija Potera da ispadne hrišćanskiji od celog sajta svetosavlje.org.

ARGH, kako me nerviraju.

Koju emisiju? Ti si voditelj?

Oh, dok zamenih... Poslah, javicu ako nesto odgovore.

turi nas u emisiju malo da pljujemo po njima :D