Prijava

Па оно, има доста нових геј ствари. Али стари Слепи Чувар ми је одличан, највише зато што има тенденције на спид као и сав рани пауер. Хелоуин и Гама Реј су ми исто много до јаја, ваљда због сличности са спидом.

Хелоуин и Гама Реј су ми исто много до јаја, ваљда због сличности са спидом.

Стари Хеловин је дојајан.

Jaoooo, ovo sam slušala kad sam bila srednjoškolka! Sad mi je totalno gej. :) Mada tu i tamo pustim ponešto od Sonate Arctice, majn frst gej metal lav. <3

Jaoooo, ovo sam slušala kad sam bila srednjoškolka! Sad mi je totalno gej. :) Mada tu i tamo pustim ponešto od Sonate Arctice, majn frst gej metal lav. <3

Па то ти кажем, ја сам се у трећем средње ложи на први албум Сонате. Стратовариус и даље готивим, некако су ми посебни, хаха.

Е, дааааааааааа, кад смо већ ко Стратовариуса, не могу да верујем да је већ прошло годину дана од њиховог концерта. Био сам са девојком, највише због ње, али обновио сам градиво. Чак сам био на мит енд гриту, хаха.

Eh, ja sam namerno propustila Sonatin koncert, a imala sam kartu i za meet and greet. Uslovno rečeno, imala. Ali mi zato bilo skroz fino na Gardijanima, kad su bili prvi put. :) Mladost, ludost..

Ја сам био на оба Гардијан концерта, а имам и карту за трећи сад у априлу. Јебига, стара љубав. :)

U aprilu ponovo? Vidi ti koliko koristi ima od ovog interneta, majku mu... :) U skcu? Koliko je karta?

Ja čula da nema više karata. :(

Ја купио први дан у 8 ујутро, ја и ортак дошли у 7 пошто смо са мора стигли у 6 па нисмо имали шта да радимо. Узели мало пива и пљескавице и чекали да се онај Феликс отвори. Узео сам прву карту. :)

Вероватно одавно нестале, а ако нису сад коштају 3 сома ако се добро сећам.

ФИЛОЗОФe, čisto da ti kažem da te, eto, trenutno mrzim. Ništa lično. :)

Hahahahhaa, pa dobro, kad je to bio problem? Upadala sam bez karte i na veće koncerte, ovo će biti mačiji kašalj. Cersei, toplo preporučujem takav pristup problemu. :)

@Cersei: Тотално те оно разумем. :)

Ја сам на АЦ ДЦ са ортаком ушао тако што сам отишао до продавнице(негде 10 минута после почетка церта) и купио баји из обезбеђења гајбу пива. И лик нас само погледао(а и гајбу пива) и рекао као Ај упадајте, ал нисам вас ја пустио. :)
Изблејо сам цео концерт, било до јаја.

staklena, nalazim te pred koncert da me ubaciš, jerbo mlogo sam šuntava. I tebe, FILOZOFe, da tegliš gajbu piva.

Samo se namontiraj kod kuće, nabaci dekolte, napući usta i ulazimo gde god treba! :))

Pu, 'lebac mu, staklena, ja kad bih se pokušala namontirati, izgledala bih ko trandža. xD

Kogoš, ŠILOZOFe.

Није мени проблем да вас даме прошверцујем. ;) 'Де год треба, само вичите.

Церсеи, слободно се намонтирај. Није ваљда толико страшно. Уосталом, стаклена и ја ћемо то оценити. :)

Jašta, čim je dekolte u pitanju, Filozof je džentlmen... :)
Storma bokte, što ne kažeš da si ti? Će da upadnemo na koncert, eto, Filozof napije obezbeđenje, a mi smo žene, ne bi trebalo da bude problema. Proverena varijanta. :)

Opa, vičem vas na dan događaja. Odoh sad da knjavam, a neko će me utepati za spem teme. Filozofe, mnogo je strašno. xD

Ако Сторма и ти набаците деколте, пиво неће ни бити потребно. Ако план успе, онда ја вас частим у знак захвалности. Фер? Ако не, слободно се пожалите. ;)

едит: добро онда, Сторма лаку ноћ. још ћемо се договорити. ;) А и није толико страшно, не може бре бити :))