Prijava

papet nek ga prebije, ja mogu eventualno da skinem neki dres ako ima decu

Зизу туче 3 'иљаде јура месечно па сад гледајте ко је ту луд.

ovaj Nixa 100% ima baš mali kurac, nekako mi je takav tip sa malim kurcem

i to treba da se proširi i da se zna po internetu

па кад у овој земљи имаш милион мајмуна који немају ниједну тему за разговор осим теретане (а ја их знам бар 10) и онда се сви претплате на његов шугави канал, још му и постављају питања и слике закржљалих грбина на фејзбук страницу

како да не млати паре?

niksa zizu je jagodinac, inače školski ortak mog burazera, bat hu givzafak

Kad bih ga ja vid'o da u mom gradu prevodi retarda preko ulice samo da bi snimio - olupao bih ga na licu mjesta, mater mu jebem onu zavisničku.

eo ti kita, od jućuba je uzo samo 300 jevra ovaj mjesec

Nemoj ga tući, Skočko, ignorisanje je najbolji način da mirno proživiš dan. Koji kurac treba da se trošiš oko ljudi koji su gluplji ili lošiji od tebe?

Па за 300 евра месечно би и ја преводио ретарде преко улице.

celtic
Nemoj ga tući, Skočko, ignorisanje je najbolji način da mirno proživiš dan. Koji kurac treba da se trošiš oko ljudi koji su gluplji ili lošiji od tebe?

Upravo to ignorisanje i uništava društvo.

Prije 700 godina se ovakve stvari nisu ignorisale već bi ga neko za ovo ubo vilama, ubio govedo i riješio se gamadi na planeti. Ovako budali ostavljamo šansu da se razmnožava.

Nisam mislio na to Skočko, jebemu panaiju. Ignorisati ga kad dođe po ličnu kartu, kod doktora, po hljeb, kad zatraži pare od brata, narediti pismeno cijelom narodu da ga aktivno ignoriše. Dakle, moje metode su malo bolesnije i mirnije.
P.S. A ako se buni, u jamu i zaliti krečom.

Za tih trista jevra mjesečno moraš da se ubiješ ko konj od editovanja snimaka, i da izigravas poptunog debila pred kamerom, Plus treba ti dosta dokle dodjes do toga da te iko plaća

ako već ima publiku zašto da ne snima te klipove? nije postajala ni košarka pre sto i kusur godina verovatno bi i tada vilom probadali likove koji se zamlaćuju i ubacuju u javnosti neke predmete u lonac sa probušenim dnom. Jesu retardirani uglavnom, previše hvalisanja, transfera, ali bolji je od gastoza hiljadu puta. Bolje da mlati kintu snimanjem klipova nego da meša malter i gura kolica ili da prodaje žvake u trafici za 15 iljada. NIXO ISTRAJ.
Šta je sirotinjo? Kad ćeš imati ovakav konp kao Nixa: https://www.youtube.com/watch?v=Eh3qEqaeiWY

na koju foru foru zarađuje i tih 300 kad mu retko koji klip pređe 100k gledam najpopularniji klipovi mu od žike pavlovića i neki mačiji seks
Koliko onda zarađuju svecke dileje poput ove
https://www.youtube.com/watch?v=c5AorJSxHEc&list=UUR4s1DE9J4DHzZYXMltSMAg

Pa hilja pregleda ti je 3 dolara...

hiljada je 2 dolara u Americi. Kod nas je manje...