Prijava

ahhaha nadam se da ce taj ajs baket celindz da odnese jos neku zrtvu

Ne mogu da gledam do kraja, prejak transfer.
Isto ko i oni sirni fegeti iz Vojvodine.

Kol'ko je lik transfer, da se zapali, ej..

dusa mi place kada vidim ovakve stvari.sramota me sto sam gledao.

Сад ће С Медиа на својој ФБ страници стави овај видео и наслов:
"Нећете веровати шта је урадила наша позната..."
Они су постали гори од Курира, Информера, Света и Скандала заједно.

Баш сам хтео исто да напишем, стоји ми отворен таб са овом темом, видим пост, реко' да видим бламчину, и онда онако, са фацом као кад извучем три питања за која никад нисам чуо на испиту и прогутаном кнедлом величине осредње јабуке сконтам да ми је жао што сам додао један преглед овом видеу. Мајку им јебем свима кад је ОВО популарно у земљи.

Ово је постављено на некој другој теми, али сам погледао и муда ми се стегла од блама.
Ђовак и фолклор су бламови сами по себи, ово је национална трагедија

https://www.youtube.com/watch?v=D3_vkZFMVB4

Malo mi je glupo što je uleteo pred kraj kola, inače ga gotivim kao sportsku ličnost.

gledam ove klipove sa polivanjem, samo cekam kad ce neko umjesto u kantu da naspe vodu u casu za rakiju pa da se polije

http://vukajlija.com/forum/teme/16661-transfer-blama?strana=1130#post_2920342

хахахахахаха како су лоши ови сир, ал сам се баш насмејо колки су ретоси, још их њихово војвођанство попедерује још више. а није толики трасфер јер га они не одашиљу њима је као до јаја.

Јеботе мука ми припадне кад видим шта је постало од Јасерштајна који сам ја некад готивио. Уништи га Милан смарач и лајк-курва. Сви, али сви ликови који су били макар имало духовити су отишли. Док су били андерграунд и снимали са оном старом екипом били су до јаја, сад су узели да једу говна и постану 3000 пута трансферичнија копија оних ионако говњивих америчких јутјубера. Јебо их Марек(то је онај гадни на 3:27) у дупе да их јебо, лик је дебил био и остао, смара неиздрживо, једном сам провео пола сата у његовом друштву и хтео сам вене да исечем колико је несмешан био. Његови рани радови су много јачи трансфер од сира, иначе: https://www.youtube.com/watch?v=fmRXu_AHmQ8&list=PL14DD9396815749A8
Јасерштајн некада, док су говорили Милану да пуши курац и снима: https://www.youtube.com/watch?v=qhNqkD5FHSI

a zar nije jaserstajn samo taj jedan lik, ovaj pederkasti iz ovih klipova ''zbog sira''?

sad si me bacio u rebus

Јасерштајн је овај дебели лик што га ударају струјом у клипу јасерштајн. После се он сморио и отишо(мислим баш после тог клипа) и онда је била екипа јасерштајн, па се екипа распала и остао је само Милан јасерштајн(педеркасти лик)

brate Džordi ako ne troluješ treba ti skrenuti pažnju na količinu transferčine koju izaziva ovaj tvoj komentar, a onda ti dati pištolj da sam sebi presudiš i sačuvaš makar malo ćasti...

edit: o ovom komentu se radi, da ne bude zabune

Јеботе мука ми припадне кад видим шта је постало од Јасерштајна који сам ја некад готивио. Уништи га Милан смарач и лајк-курва. Сви, али сви ликови који су били макар имало духовити су отишли. Док су били андерграунд и снимали са оном старом екипом били су до јаја, сад су узели да једу говна и постану 3000 пута трансферичнија копија оних ионако говњивих америчких јутјубера. Јебо их Марек(то је онај гадни на 3:27) у дупе да их јебо, лик је дебил био и остао, смара неиздрживо, једном сам провео пола сата у његовом друштву и хтео сам вене да исечем колико је несмешан био. Његови рани радови су много јачи трансфер од сира, иначе:

био сам клинац 12-13 година кад сам их пратио, исто тако сам се ложио и на покемоне. Плус што неке од њих познајем, па ми је било као маст-воч

Знаш онај осећај кад чујеш шта сад снима Линкин Парк, иако одавно више не слушаш Линкин парк? Е па то је то.

znaci ovaj pederkasti je preuzeo svu slavu na sebe...''slavu''

i taj pederkasti i taj plavi ruzni mi deluju kao jako arogantni i nadmeni likovi tako da nije iskljuceno da jednom dobiju seriju jakih samara ako nalete na pezosa pijanog negde