Prijava

Jankela, čuvaj se rulja, zla vremena za nas metalike došla :)

"Katkad bi ga sretali u parku u centru Raške, gde bi sedeo sam na klupi, sa dugom kosom i obučen u crno."

Grim Reaper?
http://www.dodaj.rs/f/2J/8Z/6QAHh8z/2ff5c290-9e7c-11de-b0aa-.jpg

Sramota za ljude, a još veća za nepismene drotine:

https://www.youtube.com/watch?v=eguo0IaHP1k

A dobro, to je njihov restoran tu, njihov i reklamni prostor odavno. Bila je proslava, valjda će da sklone. Dok ne kače svuda po gradu i nije neki blam :)

Ne vredi: rođen ste fan.
gen e to

Novi Đoković, sa hijaluronskom kiselinom.
Henkel kvalitet

jes' vala, veci blam je sto je neki novinar verovatno sedeo tu ispred na ladnom da saceka da postave da prvi slika i objavi vest.
al kako god, i ovo je transfer i to ne mali. mada, nista van ostale svite oko djokovica.

jes' vala, veci blam je sto je neki novinar verovatno sedeo tu ispred na ladnom da saceka da postave da prvi slika i objavi vest.

kapiram da je pre u pitanju fora "e zovi milivoja da slika ovo za novine, on uvek lepo pise o nama"

Ja i dalje kontam da je to moj restoran i moj reklamni prostor, a da u restoranu organizujem proslavu povodom rođenja unuka da bih turio i nešto povodom toga na bilbord, makar samo te večeri da stoji. Doduše, ne bih dopustio da bude ovako amaterski odrađeno :)

celte, ukidaju ti radnu dozvolu, brate, imaš ti većih briga od Noleta.

Nole no.1 sig

A plus, koji je to baksuzluk da unapred spremiš ovo za kačenje, nisu sigurno radili štampu onog momenta kad je dete rođeno, možda samo četkom dofarbali datum. Moglo je ne daj bože nešto da se iskomplikuje.
Pa ni pelene ne kupuješ unapred.

A možda i nisu unapred, pa im je zato bilo cim da se muče oko dizajna :)

Agilni

Ja i dalje kontam da je to moj restoran i moj reklamni prostor, a da u restoranu organizujem proslavu povodom rođenja unuka da bih turio i nešto povodom toga na bilbord

agilni bi pozvao daru bubamaru da mu peva, i vatao je za sise masnim rukama. e to bi vec bilo za bilbord lolo

Naravno da ne bih! Jedem viljuškom.

Pa Daru viljuškom BOC!

nece valjda viljuskom BOC?