Prijava

Zamisli kakve će spotove praviti neka sljedeća stranka koja dođe na vlast, pa neš moći disati od ljudskih prava,tolerancije i hiperfeminizma, a zapravo će biti još više mržnje, nasilja nad ženama i bezakonja. Pa čemu onda tolika udruženja i NVO, ako ne uspijevaju u onome za šta se zalažu?

A jesu li ovi "evropejci" platili autorska prava ili trazili dozvolu da iskoriste pesmu za spot ili da ih otkucavam EU sluzbi za prava autora u Minkenu, pa da mistres Merkelova Vucku radi vanredni pregled prostate i napravi fifti sejds of Merkel?

Cekaj jbt, pa ovo je spot koji PROMOVISE nasilje! Ko normalan moze ovo da gleda, a da mu se ne pojavi poriv da svakoj od ovih seljancura ne prebroji rebra pajserom?

bilo bi ovakvih sranja i pre,nego sada je dostupnije,pa svako moze da snimi i obajavi svakojaku glupost.tacnije,bilo je ovakvih sranja i pre,al sada ih ima vise.

Ovoliko sranje ja ne pamtim. Daj link?

Ovog spota će se stideti njihovi potomci u devetom kolenu...

Nije logicno, jer ako ova govna ne znaju za blam, ne mogu tome nauciti ni svoje potomstvo.

fine djevojke... mada ima i po koja baba... šta će one tu, one su pregurale nasilje?

Jericho
Ovoliko sranje ja ne pamtim. Daj link?

hoces da mi kazes da nije bilo sranja pre?raznoraznih politickih spotova,emisja,anketa,intervjua...?

Свака част, али ово ипак држи прво место.
https://www.youtube.com/watch?v=NXsBllDr5l4

Naravno da je bilo, ali OVOLIKO sranje?

To je predizborni spot, retardiran lvl 2000, ali ovi su SAMOINICIJATIVNO napravili ovakvu govnurdu, bez blama, bez para. To je lvl 90000.

"JUL je KUL" promotivni spotovi su vanvremenska i vandimenzionalna avangarda. Koliko god da su transfer blama, moraš priznati da niko nikada posle njih nije napravio nešto toliko debilno sa toliko muda. E, to je nešto.

Jericho
To je predizborni spot, retardiran lvl 2000, ali ovi su SAMOINICIJATIVNO napravili ovakvu govnurdu, bez blama, bez para. To je lvl 90000.

i saces mi reci da nema samoinicijativnih slicnih sranja jos po ju tjubu?pa hiljadu onih repera,plesaca,nemaca talenta,raznoraznih saveta i ostalih kuraca.

Ciklon
"JUL je KUL" promotivni spotovi su vanvremenska i vandimenzionalna avangarda. Koliko god da su transfer blama, moraš priznati da niko nikada posle njih nije napravio nešto toliko debilno sa toliko muda. E, to je nešto.

ja postujem sve spotove iz 90ih.

Sanitarni, jel postuješ ili poštuješ? Ne volim ništa iz 90-ih, tad smo postali mentalni i moralni Titanik.

postujem brate. ;)
isti je kurac k'o i sada.sada imas emisije gde raja pravi budale od sebe,pa se snimaju u kucnoj radinosti i to kace na net.pevaju,igraju,snimaju amaterske filmove...