Prijava

duta nije transfer neg' pobeda

ljudi koji govore ''tićbra''

OVO TREBA PUSTAT DJECI U UDARNI TERMIN DA SE UGLEDAJU NA LJEPOTU I VAKO FINE CURE!!!1

https://www.facebook.com/487942418024294/videos/542581719227030/

Vrlo je očigledno da se foliraju i preteruju u tome, transfer su ovi koji se lože na to da ih prozivaju da su preglupe

https://www.facebook.com/bambinanjedra/
napravio watch the sun come u

mega prejadan i isforsiran humor koji je kao neko zvonkovo nedonošče
nije mi cilj da povredim vočova osećanja, samo istinu objektivnu iznosim

vo imja oca

znači, voč ima oko 15 godina

nema brt mislim da je 91 ili tu negdije, muti mi se sećanje, ali definitivno 20+

Brt, dva kila i osamsto pratilaca.
End ajm džast siting hir and masturbejting

колико зрачи нејебица и фруст, можда чак и више него ћирилични београдноћу пејџ на којој су свака друга слика топ пичка са коментарима - да ли зна да завије сарме или меси славски колач

е да купљена страница па промењено име и обрисано све предходно, још један мега блам пошто овако не би скупила више од 100 људи, и то једва на неко мољакање

ona debela sestra kovac na gostovanju kesicu. pre neki dan sam navatao 10 min emisiju da odgledam i dodje ona kao gost da reklamira knjigu... ko je gledao zna o cemu pricam a i generalno me nerviraju takve osobe kad gostuju humoristickim emisijama pa ne mogu da isprate, jebo ti mater kad ne mozes onda i ne dolazi ili kad znas da si glup i ne kapiras. a pritom 90% ljudi misli za kesica da je retardirano tele a zamisli kad ni njega ne mozes da ispratis jbg. kapiram sve, ono, godine kao i to al i ta kovac nema preko 40 da ne moze da svati ja se sa mojom bakom ironicno salim kad je vidim jednom u 2 godine i zajebavamo se jbt sve me kapira a ima 70+

@Šomi

Ok, skontali smo da ne voliš prozivanje ziljavih riba, splavova, bogatstva itd i da si moderan, jak i spreman za plivanje u bazenu kapitalizma i moderne današnjice. Smorio si jbt.

Хаха брт нисам видео Шомијев пост реко шта оће овај сад од мене, какве зиљаве рибе спомиње. И још ја модеран а цело пролеће проведем уз гајбице и јагоде. лоло

Imao sam i ja jednu takvu kratku fazu kao Šomi, kad sam se družio sa nekim bogatim govnarima arogantnim, valjda će i Šomi izaći iz toga i vratiti se tovarenju nakaza i kurvi i licimura.

мора да се боји конкуренције.