Prijava

Билмез упознао себи сличну на балетској представи "Ко то тамо пева" у Народном позоришту, подала му пичке пошто су згутали литар Совињона уз Чајковског, за три месеца шотган вединг у општини, кратак пријем уз суши и канапее, за девет добили дете, назвали га Касиопеј. Она седи кући и пише блогове јер је псеудо-еманципована глупача, он живи од невладине организације и мултимедијалних изложби скулптура од старих мердевина, пола хонорара баца на нови шлепер старих мердевина. После кад за 20 година буде пола нације полудебилно питаћете се зашто.

Posle im ja jebem zene i ne pitam se zasto.

брт превише серете о квалитету музике, чињеница је да је срање зато што је публика срање и преглупа и углавном су глупе курве као из спота у питању, буквално смо у топ три најгоре нације сиг

Ne moze covjek lako priznati da je govno, treba tripovati intelekt.

mene ladan znoj oblije kad vidim naše retarde da na stranim fb stranicama hvale naše sportiste

То што Марко каже тако је свугде, дебили се накотили само што се нама њихови дебили "кул" и што се сви ложе на ремиксе " X feat. Y" и остале помодарске пошасти, попут качкета са равним штитом. Такве бих у логор за преваспитавање

ај не серите толико о музици могу да замислим како би било да на тву по цео дан пуштају класику. ако већ хоћете имате интернет па се музички образујете и слушајте шта хоћете

Hahahahahah, Forester, brt

ај не серите толико о музици могу да замислим како би било да на тву по цео дан пуштају класику.

Što, Samhaine? Meni bi bilo do jaja...mada, kapiram da bi većina stanovništva mislila da je dan žalosti.

па и кад би само класичну музику пуштали полако би народу ушло у главу, само треба јако форсирати, после неких 70 година би се осетили ефекти

после неких 70 година

...ako se pre toga ne bismo poubijali međusobno. Ma, nema veze, do jaja je i kad se pušta ISKLJUČIVO za dan žalosti, nekako je svečano...k'o prolazak Halejeve komete, rad.

Kad smo već kod klasike u spoju sa transferom blama, uživajte (ako već niste, jer klip je jedinstven na celom internetu, čitaj: "opet Srbi prvi u nečemu")

https://www.youtube.com/watch?v=VLxAWbT2NhU

EDIT: Premotati na 0:38

Kod mene se radio slusa u radnjama i to dvestadvojka. Problem je kada naidje "Dragstor ozbiljne muzike". Da pobacis.
Problem sa ozbiljnom muzikom je po meni taj, da sve sto valja, i sto ljudima bude uhougodno stane na jedan mp3 DVD. Ostaje ogroman broj klavirodrndacina i gudi-preko-mudi ciguligacina koje su isto ozbiljna muzika ali su dosadne svakom osim zaljubljeniku u tu vrstu muzike.
Ja licno mogu da slusam Madjarsku Igru br. 5 ceo dan i da mi ne dosadi, ali brate kad krene plon..........plon,plon...........plon.........plon,plon........ciiiiiiiiguuuuu...........plon... I onda glas Dejana Djurovica koji to jos vodi, "Dragi slusaoci, to je bila "Melanholija u buretu" od Nekitamomadjar u izvodjenju mladog talenta sa konzervatorijuma Eva Sardine..." A sad nesto potpuno drugacije.

Totalno si u pravu, brate. U Srbiji se garnitura iz sveta klasične muzike ne menja godinama i normalno da će svi kad vide matoru gejčugu Dejana da pomisle "Ajde beži bre saće još kosmodisk duzme da mi reklamira!"

A ona emisija "Nedeljom uveče" (o kojoj ću kad tad odraditi defku) je već teži oblik transfera blamčuge. U gostima redovno budu četri-pet baba/deda i isto toliko štapova, hodalica i inih invalidskih pomagala. Onda još na to u emisiju dođe da svira neki težak nub kome zuri pljuca iz usta dok drka kurcem po glasoviru...msm, ko želi to da gleda (pogotovo u scenografiji iz 17. veka Studija 1???).

Klasična muzika u Srbiji nije umrla...ali hoda sa štapom.

Ахахаха, Профе, сетих се да си качио већ ово у коментарима једне од твојих дефиниција. Мада је мени ипак последњи наступ Марије Калас већи блам.

после неких 70 година би се осетили ефекти

То, да нема Интернета. А кад би као у Северној Кореји био ограничен приступ ЈуТјубу и да може само да се гледан нпр. само класика, онда би се за максимум 3 године осетили ефекти.

A ona emisija "Nedeljom uveče"

Ваљда "Суботом увече", а не "Недељом увече"? Емисија је ишла (иде) на РТС2. Раније је ишла пре "Спортског прегледа", а на уводној шпици је била између осталог и покојна Маги Стефановић, док није постала члан Миланове секте.

слажем се једино да је потребно више алтернативе на тву у смислу да клинци имају могућност да упознају неке друге жанрове итд не само турбофолк и гејрнбгејреп ил како се већ зове тај мтв хибрид начи да им се сервира на тацни па ако се скапирају с тим супер

мислим не знам што се људи генерално толико цимају око музике живимо у таквом времену јбг све је брзо за уметност је опет углавном потребно време да ти се упустиш у неку песму или капираш личнов филм три дана нпр и неко предзнање

мени је опуштено кад изађем у град да слушам бесмислене дј глупости или секу цецу и слично мејдене бетовена кејт буш само у четри зида

realno brate kad odes negde da cirkas i to daj nesto ovako samo neka grmi koga boli kurac dal je umetnost ili trescina
https://youtu.be/hKY4UpQLpyQ

hahahahah vrh je ovo sa masonima!