Prijava

Ledeni

odlusao sam tifu i miligram hahahha zasto se nisi ovjerio jos 80-ih majku ti jebem ahahhaha

U to ime

https://www.youtube.com/watch?v=TDtRcKBdQVc

@BATA SALE

pa pise na slici Nadja Jokic? nemoguce

izijem flips

@BATA SALE

pa pise na slici Nadja Jokic? nemoguce

I jeste ona, sto? Bili vise od 2 godine zajedno.

pa ko ti je kum jebote? Cazim Osmani? :D

Радјарде, кад већ помињеш плагијате. Чини ми се да Алекс Орешти или Санду Чорба има песму са овом музиком. Баш ме занима ко је коме украо музику.

Иначе, овде је Хандановић је потписан као аутор обе песме.
https://www.youtube.com/watch?v=C-Jtl1ShuuM

izijem flips

pa ko ti je kum jebote? Cazim Osmani? :D

Ma jok, brate :D. Ona je jedina iz te bivse grupe koja se ne vata sa debilima. Rodjena je u bogatoj familiji, pa nema taj kompleks kao ove ostale. Stvarno je OK, samo je malo lujka. Sreo sam je skoro, ima novog decka, skroz dobar lik, sa regularnom sljakom i to. Nikakav krimos i cudesa. Ona ti je sad glavna za one dzaltarske novine Hello.

E da, upoznali su se na metal svirci u KST-u! :D Da ne verujes!

stoja me razocarala totalno

retardi preuzeše sajtoa

Nek mi izadje na crtu ko laze da je 21. Vek losa pesma, ogovarate dok nisam online, ajte ukratko psihoanalizu da odradim, odma cu profil da vam napravim

Idem za 2h na koncert joksimovica da pevam ribama jer ti si tako tako tanananan kosa ti boje lana ma ma malenaaa, a vi stavljajte pesme metalike i lazite i dalje sebe kako je to prava stvar a svi ostali su glupani ha ha ha ha

onaj osecaj kada te sramota mesto nekog drugog.

najjace da slusam metalike pa da jebem samo metalike hahahah koji bi to lejm bio s obzirom da sada jebem pevaljke, misice, starlete, top modele i ove random nafurane male

pevaljke, misice, starlete, top modele i ove random nafurane male

da se razumemo jebem ja i ove ruznije malo al to kao nije za hvalu pa ne navodim. cuj nije za hvalu loooool

Student upoznao sebi sličnu devojku u KST-u, podala mu pičke posle trećeg dejta, za 7 godina dobili dete. Posle kad za 20 godina bude pola nacije poludebilno pitaćete se zašto

Bilmez upoznao ćurku na splavu, podala mu pičke posle trećeg jegera, za 3 meseca šotgan veding, za 9 dobili dete. Ona sedi kući jer nema posla, on vozi taksi i preprodaje telefone, od profita preprodaje kupio polovnog pasata da se kurči pred komšilukom. Posle kad za 20 godina bude pola nacije poludebilno pitaćete se zašto.

Bilmez upoznao sebi sličnu na Blek End Vajt Fjužn Hepening Prodžekšn, podala mu pičke pošto su zgutali ekser uz hit remikse DJ Mrmota, za 3 meseca šotgan veding, za 9 dobili dete. Ona sedi kući jer nema posla, on pušta muziku po osamnaestim rođendanima, pola honorara baca na gandžu i tikete. Posle kad za 20 godina bude pola nacije poludebilno pitaćete se zašto.