Prijava

Лолчић, сећам се ове прве Зоне сумрака, имао сам је. :)

Јел може негде да се купи тај крш? Треће око и Магична зона нису довољно хард-кор.

Rod Serling se okreće u grobu. :)

Imaju na Limundu, valjda. :)

Треће око је њесра живо. Последњи пут сам га купио неких годину и по дана није било никаквих текстова као ови са слике. Најбољи текст је био за неке ликове који тврде да су на Калемегдану правили земљотресе од 7 рихтера. Зона сумрака је ипак далеко боља. :)

Треће око је њесра живо

Ниси једини који тако мисли. Једном сам читао писмо које им је послао неки лик незадовољан чињеницом да превише пишу о заверама, а премало о мађији и духовима.

Ниси једини који тако мисли. Једном сам читао писмо које им је послао неки лик незадовољан чињеницом да превише пишу о заверама, а премало о мађији и духовима.

Слаби су, раније је било текстова да се упишаш. Типа, "Хитлер виђен код Чачка" и слично. Ми куповали за одмор и умирали од смеха у школи, још тад. Сад слабо. Није то то.

Џими

Реално, свако ко се пријавио за ово такмичење мора да буде ретард, то да су сви ретарди, то смо апсолвирали.

Џими

Шљивићу, баци неки снимак да чујемо како си певао.

Ne komuniciram sa tobom do daljnjeg. :P :)

Jel moguce ovo? Uveren sam da ja bolje prevodim sa Peruanskog. Pride imam daleko melodicniji glas i prijam ljudima u okruzenju.

Не знам бушидо аааааа можда ааааааа би и знао да аааааааааа преведеш аааа нешто аааааааа боље од ње јер аааааа она аааааа преводи као аааааааа мој друг кад ааааааа је одговарао аааа историју аааа

U RTS-u uspešno primenjuju pravilo da svaki 30-ti zaposleni mora da bude osoba sa hendikepom.

И то нама седи у скупштини и одлучује о ................

И то нама седи у скупштини и одлучује о ................

Ако ти ишта значи, не одлучује она ништа :)))

Ne znam zašto, ali mene svaki put uhvati blam kada čujem ove naše da pričaju nešto na engleskom. Ljudi precenjuju svoje znanje, pa se tarzanišu. Još onaj tvrdi naglasak...