Prijava

Juče sam na faksu upoznao lika koji je zaluđen za učenjima tog Deretića i kompanije ojebina.

Vodi se pod lužičkim Srbinom, po vjeri je paganin i viđeniji je član Ravnogoraca. Očekivao sam da je u 1389 il' sličnom pokretu al' kaže da su oni ojebine.

Zapela nešto priča oko Deretića (ovaj ga je lično upoznao i razmjenjivali su iskustva) i rekoh da bih tog Deretića opalio šamarčinom kad bih ga vidio.

Upitah ga za svastiku - odgovor je da je to stari srpski simbol sunca. I onda je počelo!

Srbi su zvanično došli sa Sjevernog pola u područje današnjeg Švarcvalda. Odatle su krenuli Dunavom ka Vojvodini i uletili u današnji prostor Beograda. Otale su jedni otišli na Tibet a drugi na Korziku, treći u Italiju a četvrti na Kipar (koliko sam skontao). Ovi u Italiji su naši pravi preci, to su pravi Srbi, Etrurci, ili Raseni, Ras Seni (odatle Raška i Ras sija - Rusija, jelte). Rimsko pravo je nastalo od primitivnog srpskog prava. Dušanov zakonik je tipični primjer čistog srpskog prava.
Idemo dalje.
Oni Srbi Tibećani su sletili u niže predjele i osnovali Indijce.
Povezanost paganske, hinduističke i pravoslavne religije je upravo proizašlo iz činjenice da je sve to jedan narod - SRBI!
Naravno, sve ovo se desilo prije 20 hiljada godina.
I sve je potkrepljeno natpisima na klingonskom, etrurskom, sirijskom, sanskritu i runama.

Danas su ovo pustili na radio AS dok sam čekao bus na stanici. posle par sekundi sam skinuo slušalice da ne počnem da se smejem naglas.
http://www.youtube.com/watch?v=mT6pO3Exj5A&feature=player_embedded
Kada sam vratio slušalice ona je pevala "tejk a bulet streju aut tu maj brejn". Tu sam se zacenio.

- Руси су настали од Срба
- Исус је причао српски језик какав ми данас познајемо
- Римљани заправо нису постајали, то су све Срби били; Римско царство је заправо била српска творевина
- Сва данашња писма су настала од ћирилице

To je verovatno moj stric. Proveo fazu razvitka mozga na neka sranja, pa da bi iskoristio svoje moždane ćelije pre nego što izumru, brž bolje naučio dvaes knjigetina alternativne srpske istorije napamet.

E'o doživjeh transfer od jedne đevojke... Samo sam joj reka' da je prskalica, a ona nekakve pzvjezdice pominje...

http://img849.imageshack.us/img849/8991/aada1.png

da ti prevedem ljepi
''nikad PIČKU viđeo nisi mrčio se''
lololo!

Aaaa tooooooo! Pa to se ne gleda', n'o jebe valjda lolololo

Koje TRVE crnogorsko napusavnje "mrcio se" i "jado jadni". Kako mi nedostaje to!

Meni je ža' što mi nije odgovarala više :(

au mare eliminiši to u startu i pusti joj VAIII VAIIII VAI VAI VAIVAIVAI!!! lololo

Ja sam je pita' ko je taj bog, đe živi i što je pzvjezdice maže li se na ljeb, nego mi ne odgovori, moram joj poslat' vai vai lololololo
Sinoć sam je imitira' lololo

lololol KOBASNIJO!!!

Reci ti njoj da ako nije u teranovi džemper pazarila da može da ga duva oma! lolo

lolololololo
Nego čuh sad da mačke jedino prcanje ohladi, je li to tačno? lololo

Žene su gore od nas, njih kad zasvrbi unutra mora dobro da prodžara da dodje sebi. Mi smo kul, uvek možemo da izdrkamo lolo

Jok more žene, baš mačke, životinje lolololo

A za nas je lako, kupatilo nam je kao javna kuća lololo

A mene si našao da pitaš za mačke. Na šta ti ja ličim, na nekog mačkojeba lololo

Brate, svaštojebi smo lolololo

istina, mada sad dok sam bio u weceju sam skapirao to za mačke. U februaru toliko skviče, kao neka mala deca. Ogavne su i jedino kamen u glavu pomaže. Kada im krene to parenje prsnu

ova moja nije bila loša lolo

Meni đevojka sad reče da joj je mačka drolja, uhvatila je u kompromitujućim pozama sa par mačora lolololo i veli da se tako ladi, kurac moj se ladi, no je kurva lololo

još samo da zapjeva VAI VAI VAI i sve je jasno kao dan

PRAVDA ZA DEMBELU MAČKU lololo