Prijava

Navedite razloge zašto taj majmun nije zaslužio da bude među vama.

Zato sto previse konzumira seks i onda nam pravi zazubice.

Već su me banovali zato što mnogo kvalitetno jebem.

Zyclon, hoćeš da kažeš da treba da budem banovan zbog spama?

aahahhahahaahahahah, de si kika kraljino

Uvek sam tamo gde se dobro jebe.

Шоу у најави

Zato što spemuje.

I zbog toga sam bio banovan.

Cikloni, pusti čovjeka da se iskaže, što si partibrejker i pertlaš, majkamustara?

Kika, trebaš da budeš banovan zbog ingenioznosti, nismo te dostojni, ooooo, mi mali i ništavni crvi!

nisi, reko si mi da sam tnkre

ma kakvi bre. a ne kontam, jel ti isto mislis da treba da budes banovan, u cemu je fora?

Hoću da znam zbog čega mi konstantno prete banovanjem. Šta to kod mene ne valja.

to je ok da ti kažu, al evo neki spem se nameće, mada je no kontam što taj spem toliko smeta, a i svašta je spem, e sad što ti karaš to mi nije jasno

ај сад, еси добио трајни - ниси, ел си добио двапут трајни - ниси, ел су ти обрисали постер бога питај зашто, који је 150 у плусу, нема ни куце ни маце ни сисе и блејао месец дана сасвим нормало, и све без претњи - уживај... ;)

Kika jebe!...tacka.

Kika boy

http://vukajlija.com/recnik/autori/18094

Иде на стуб срама због лајковања самог себе са дуплог налога. За казну, аутору је обрисано тридесетак његових дефиниција.

Meni ovo nije jasno. Po kom osnovu su obrisane te definicije? Meni se čini da je po "modu se dig'o kurac" osnovu. Čak i da se lajkovao s duplog, što nije dokazano, koliko ja znam kazna koja sledi je ban.

Zato što mu samo ime kaže "Kik a Boj" iliti u prevodu "Kikuj(banuj) dečka"...Zapravo, moderatori su ga samo ispoštovali...