Prijava

Evo jedne male anketice gde vas pitam koja vam je omiljena igra na forumu. Ispod ovog teksta su trenutne igre, a vi ćete slanjem postova na ovoj temi glasati javno, a evo i igara
------------
Nadmudrivanje sa slikama (DAiSHi) 2
KALADONT (Ministar_za_RnR) 0
Prva reč koja vam padne na pamet. (DEE-JAY) 0
Упропасти жељу... (En_Dotter) 2
Колективна фантазма (gospodžo-zgaziš-me) 0
Надовезивање ријечи (DeXa) 3
18+, Moliću lepo (Ministar_za_RnR) 1
-----------
Sa svakim ubacivanjem glasova ja ću da editujem ovaj post i da ubacim broj glasova.
Autori igara ne smeju da glasaju za svoje igre.
I za svaki slučaj ću da napišem glasove na sopstveni papir da ne bi neki moderator pretumbao glasove :P.
Glasajte sad.

A ja glasam za upropašćivanje želja. Ta mi je igra nekako najsimpatičnija. :)

Nadovezivanje rechi....

Pazi vuče da ti proteza ne ispadne.

nadmudrivanje sa slikama

Najnovija mi deluje obećavajuće. Sviđa mi se tvoja cica, ministre, mada su mi riđokose van svake konkurencije. Da vidimo kakve ženske imaju ostali.Glasam za tvoju igricu.

надовезивање речи

Molimo glasače da se drže spiska. Žirafko, molim te biraj sa spiska. Ali pošto si rekla da glasaš za Ministarevu igricu, to je možda KALADONT. Jel' tako?

Moja omiljena igra na forumu je kad ostavljam subliminalne poruke u svim postovima i onda svi postajete armija koja izvršava moje komande! Bwahahahaha...

nadovezivanje reci ali i ostale su extra

E, pa dragi moj ex tumaču mojih nesanjanih snova, nije tako, da izviniš. Kad već tražiš da ti sve po spisku, glasam za Upropasti želju.

daishi care dodaj i moju igru mame ti...

Dobro ako insistiraš.

DAiSHi, ti si tako fleksibilan, tako predusretljiv, tako da moj glas odlazi konačno na pravu adresu, jupiiiiiiiiiiiiii!
Izbegli smo svaki vid nepravilnosti na biračkom mestu, Kakav dan za srpsku demokratiju.
Inače, mislim da je upropašćivanje želja vrlo kreativna igra, skroz onako srpski tradicionalno maliciozna, a i tvoje nadmudrivanje je em slikovito em zanimljivo, ali šta da se radi kad možeš samo jednom glasati. Da probam na drugom glasačkom mestu, sa drugom ličnom kartom?
Smisliću već.

@Žirafko: Postoji mogućnost multi-odabira.

Ene de! Više glasova nego glasača i sve regularno?!? Samo na Balkanu.
Kad je tako, glasam za OBAtri gore navedene igrice. Za svaku po glas. Mislim, ako je to izvodljivo, a rekla bih da jeste.
Ti, DAiSHi, treba da budeš političar. Imaš talenta ; )

Jos i evroviziju naparavi od ovoga pa da se smsom glasa i da se deli od 1 do 46 poena po coeku...

A dal' može na forumu da se igramo doktora...? :-)

@Žirafko: Političar, naravno.
@En_Dotter: Ovo je anketa. Ankete (polls) ima na svakom forumu.
@kurd: Može. Ali temu ćeš sam morati da otvoriš.