Prijava

Hipotetički, kada bi vam se pružila prilika da pronađete lek za sve bolesti na svetu, ali za uzvrat morate da žrtvujete život jednog deteta - da li biste to učinili?
Moj odgovor je da.

Svako bi odgovrio da
zakljucavajte

И онда број људи у свету порасте многоструко и сви почну да се кољу међусобно за ресурсе.

Ofskroz...svi moramo praviti zrtve...

Čemu aluzije na oralni sex u naslovu, kada si već potegao ovako ozbiljnu temu? Ne razumem. Totalno degutantno.

Zato što smo mi oratori (lat. oratio=beseda; što potiče od oris=usta).

Ne. Prvo zato što je to za svakog roditelja koji to jeste, a ne roditelja u budućnosti, preteško pitanje. A drugo na šta bi svet ličio kad ne bi bilo bolesti, ratova, elementarnih sranja i patnje?

Ma da, niko ne bi umirao, svi bi živeli po petsto godina, razmnožili bismo se ko pacovi, sve bismo obrstili, potrošili sve resurse, ekonomije bi otišle u kurac, onda ratovi, smrt, glad, i u jednom trenutku farmaceutska industrija propadne pa nema više ni tog leka, a onda završimo na opustošenoj planeti jedući jedni druge samo zato što je nekome palo na pamet da ubije jedno dete... Hm, ne čini mi se baš mudro.

Не бих. Што да помогнем свету кад свет никада не би помого мени. Пуца ми курац.

ja se potpuno slazem sa korleoneom!!!! ponadala sam se da je naka tema, bas onako za mene, a ono - neko glupo pitanje? mislim "helou"? kakva glupost.pfffff

Ne mora da umre nekom brutalnom smrću. Smislio sam najmanje 5 načina da je ubijem (zamišljam da je devojčica, ne znam zašto :D ), a da to ni ne oseti. Ona bi bila heroj. Žrtvovala se za celo čovečanstvo, njeni vršnjaci koji leže po bolnicama širom sveta biće spaseni...
Svet bi ličio na utopiju, ono čemu težimo.

treba zabraniti ljudima koji imaju manje od 5 definicija da otvaraju teme na forumu.

A još ako su i hejteri...

Треба забранити људима да осуђују наслове тема. Зар је битно шта пише у наслову ако је иоле добар први пост. мимимимимимиими....

jeste. a sta ako je prvi posti nije dobar? kao ovaj? a sta vec otrcao da mi lupa minuse? joj. osecam se silovano. to boli. smrc.

Doteru, idi oribaj kupatilo i napravi kiflice....ajde

:D

jao kako ja volim kiflice! a jel sa sirom? xD

polunevina - defke su ti vr'. Neko bi pomislio da si , ili dupli nalog ili zagorela:)

a sta vec otrcao da mi lupa minuse?

Nego da je. Bilo mu krivo što nemaš više definicija.