Prijava

evo ja cu prva! nemojte slucajno moje da stavljate, mnogo su eksplicitante, ima ovde i dece, da e ne sokiraju! xD

hihihihi jao sto je belsav ovaj korleone! pa nemoj grofa, on bas lepo pise, bas je cakan! xD

Jebote, kad vidoh polunevina, pomislih da sam posto trendsetter ovde zbog moje defke o likurgu, kad ja tamo, a ono ona polunevina od ranije. Des, sestro po slengu :)

Korle, to se ceni. :)))))

EDIT:

on bas lepo pise

Jebaja sam ga...ovo nemoj da stavljate :)

Odlično, nema dosta tenzija i prozivanja na sajtu.

jao grofe, pa ti si skroz blesav bre! hihihihihi xD

pa ti si skroz blesav bre! hihihihihi xD

Ma smorih se ko dositej u crkvi, pa reko daj da pišem nešto...branims e od ladnoće :)

Odlično, nema dosta tenzija i prozivanja na sajtu.

E, da ga ebem sad. Pa nisam ja tome kriv, ova tema ima totalno drugi cilj. Širi bavlju među članovima, jer niko nema direktno da navede ovo iz naslova, a ako pa navede, veliak frka :)

Зна се ко шири љубав и производњу на сајту

http://vukajlija.com/recnik/autori/28863

Dankane, ja ladno prvi put vidim ovog Žiku Obretkovića, znam da ovde ima Her Žike.

Нема, Хер Жика је банован ваљда... А Обретковић има можда најбоље дефиниције на сајту и коменте...

U bre, grofe... čovek i zvanično, na onoj temi, najstariji član Vuke, a ti ne znaš ko je... još ima proizvodnju :))

Пробаћемо нас двојица да га довучемо у КСТ.

To bi bilo neprejebivo.

То ће бити ладовина, само ме гледај :)

Нема, Хер Жика је банован ваљда... А Обретковић има можда најбоље дефиниције на сајту и коменте...

Стварно, нем појма, знаш да си ми увек ти разјашњавао неке ствари око тренутних трендова овдек :)

čovek i zvanično, na onoj temi, najstariji član Vuke,

Дај гу тему, жив ти окаљке :)

Иначе, ово је тема за све оне које се жале да их модови не слушају приликом одабира, епа ако овде ,предложе нешто, модови ће им највероватниеј испунити жељу :)))

Аха, ипак имамо први предлог, Данкан и екскурзија...јеботе, одокле гу ископасте да гу метнете онам. :)))

jebem ti, uvek kad odem na sajt SrBski racionalisti tačka komp, uvek zaboravim da isključim ćirillic.

Tema je nepotrebna, žali se posvuda. Očito si propustio.
Zaključavam.