Prijava

Poz za društvo u trećoj smeni :))

Cao! Najbolje se u trecoj radi! :)))

Evo, izdržala sam do 1 da ne dođem, popravljam se... :))

Primetila sam! I lakse je ovome odrediti vreme, pa jos dolazak ovde dodje kao nagrada, ali to bi vec zvucalo kao uzasno preterivanje. :))

Da :)) Ovde mi je sad odmor :)

Meni ovo vreme sada prija. U toku dana mi ova igra deluje konfuzno... Mada nema sta da mi deluje, tako i jeste! Valjda se tada vise nadaju pobedi. :)

Da, ovako je više opušteno ćaskanje između 2, 3 osobe najčešće... :) I meni preko dana deluje konfuzno, ne mogu sve da pohvatam :) Šta ima kod tebe, inače? :)

Trudim se da ucim od nikako ka malo vise i da izlazim, ali u strejt varijanti, setnja... Jedno vreme sam preterivala sa izbegavanjem i sunca i meseca. Eto, pametno sam resila da to nadoknadim sada po ruznom vremenu! :)))

Pa, dobro, šta fali, jeste pohladno, ali izdrži se :) I ja se trudim da se posvetim vremenu u RL :))

Ma da, sramota da se zalimo. Mi, Srbi smo mnogo razmazen narod po pitanju vremena. Kako Rusi mogu da setaju! Dobro, nalivaju se votkom...ali, dobro, snadjemo se i mi. :))

Naravno :)) Kod njih je gadno vreme, ovo ovde je super :) A i ova jesen beše lepa, ruku na srce... :)

Ja samo da vas pozdravim, neću da vam smetam kad se već lepo igrate, a ne kao što ponekad umete... :))

Ruku na srce, da! :)) Neko je rekao ce biti snega u subotu. Bas lepo... Pahuljice! :))

Stvarno? :) Baš je to romantično i simbolično :) Ono, okupili se Vukajlijaši, pao prvi sneg :))

E, Mar, otišla sam na spavanje, opet ustajem u 7... Laku noć!

Vesnici pahulja, kakva ironija reci tako nesto za ove krvolocne zombije! :))

O, dobro vece! Ne smetas, obecavamo da cemo nastaviti da budemo fine, bar jos neko vreme. :))

Laku noc i lepo spavaj. :)