Prijava

Daj da se i ja malo kurcim. Ja sam zajeban ko kratko cebence. A istovremeno sam vrlo fin, iako to deluje dosta antiprotivno. Generalno sam ljubazan, kulturan i fin (dobar dan, izvolte, ljubim ruke), ali me ponekad i sitnica moze iznervirati do kljucanja. Srecom sam vremenom navezbao izuzetnu samokontrolu, pa mi se retko desavaju ispadi.
Najcesce me iznerviraju goveda za volanom, cudo kako ljudima narastu virtualna muda u kolima, slicno kao na internetu. Ali kad se npr. namerno zaustavim na pesackom jer govedo ne usporava iako ja prelazim, i pogledam ga besnim pogledom, odjednom se to govedo seti svoje prave velicine i vrednosti, i ona virtuelna muda se vrate tamo odakle su dosla.
Ponekad zbog te svoje finoce isforsiram sebe da iskuliram neku napetu situaciju, ali se posle po 7 dana nerviram sto sam to uradio. Generalno me izuzetno nervira kurcenje i bezobrazluk, i mislim da svako od nas mora raditi na edukaciji drugih. Kultura se nekim ljudima prosto receno mora uterati!

EDIT: Nenormalno mnogo me nerviraju bezobrazni taksisti, i sad se iznerviram kad se setim jednog majmuna koga sam nadljudskim naporom iskulirao zahvaljujuci tome sto sam bio sa devojkom u kolima. Mada je verovatno bolje sto sam iskulirao, iako bih ga temeljno odvojio od kostiju, sigurno bi me na sledecem uglu sacekalo 25 njegovih pajtasa koji bi meni uradili to isto.

Хахаха 'погледам га бесним погледом' :)) Чекај, ја сам читала све ово због? На крају, ни са ким се ниси стварно потукао у саобраћају? Никакав мушкарац :р
Ја сам могла да добијем батине у саобраћају једно 16 пута до сад, једном сам толико била близу батина да сам размишљала да узмем боксер из касете док ми се лик уносио и дерњао у фацу. Мислим, не бих могла ни с боксером ништа да урадим, вероватно бих поломила шаку, али само сам чекала да ми завали шамарчину. Али оно, срећа па већина мушкараца данас не би ударила женско, поготово кад види мене, дете за воланом :)
Тукла сам се у основној, цео пети разред, са девојком из разреда. А скоро сам уништавала једну девојку преко фејсбука, с којом се знам из приче, преко заједничке другарице. Претила ми да ће ми олешити, распитивала се код мојих другарица колика сам и тако то. И, једном смо се среле у изласку, ја сам чекала неких 5-10 минута да ми приђе да се представи, а пошто то није урадила, пришла сам ја њој и представила се толико арогантно да сам већ видела себе како лежим на поду разваљене вилице. Међутим, само ми је пружила руку и ништа.
А ја већ испланирала како ћу да се осветим и тако то, ал јеби га. Сконташ да много људи уствари не воли да улази у баш толики конфликт и да се сви на крају усеру и изгладе ситуацију.

Milice, svi se proseravaju, Retko ko zaista može da oleši osobu koju vidi uživo prvi put u životu.

Jel bi mene mogla da prebiješ? :P :)

Retko ko zaista može da oleši osobu koju vidi uživo prvi put u životu

И ја бих могао, уз ваљан разлог наравно.

Ozbiljno govorim. Skoro sam pobjesnila na lika koji je lomio drveće na moje oči, htjela sam da ga utučem, al' mi ortak nije dao. Prep'o se za sebe. Pokidao mi rukav držeći me.

ja spadam u one koji bi voleli da budu zajebani:)
inače sam jagnje.
e jedino ako baš baš popizdim onda mogu da se bijem, a to sam samo jednom, tj dvaput uradila, sa istom osobom, jednom kokoškom, jebem li joj majku, e nju bih bila do kraja života. jedino sam za nju zajebana u pm, mislim da me sanja noćima :)

ahahahaha luli Ne lomite mi bagrenje jer sve ću da vas polomim?
A je l' se računaju pištolji, zolje, sudski procesi?

Је л' младице Лулу? :)

Милце, уффф :)

Mladice, da. Skoro je to bilo kod nas. Opet. Takvi ne zaslužuju da žive. A i neki drugi. :)

Mladice, da. Skoro je to bilo kod nas. Opet. Takvi ne zaslužuju da žive.

Ја бих те клоцове клао тупим ножем.

Ne lomite se čeljadi šakama, sačekajte punoletstvo i izvadite oružane listove ;)))

На крају, ни са ким се ниси стварно потукао у саобраћају?

Ne kapiras, ja sam tu samokontrolu morao da navezbam zbog toga sto u trenucima prekida filma nema nazad. Tako da "potukao" u mom slucaju ne bi bilo dve zauske i mars kuci, vec bukvalno skakanje po kicmi. Kad me savlada bes, vrlo tesko me napusta. Zato i istrpim poneko dzukelisanje, jer znam da ne bi izaslo na dobro. A pre svega, vise od 95% ljudi se usere kad shvate da su na ivici da stvarno dobiju batine, tako da je srecom malo tih pravih situacija gde moram da se savladam.

Jos mi je zanimljivije sto inace delujem pitomo (valjda), od 100 ljudi na ulici prolaznik ce mene zaustaviti da pita za nepoznatu ulicu. Kontam da je to to. Ali kad pobesnim delujem psihoticno, u to nema sumnje. Moram okaciti sliku na onoj temi, da mi kazete delujem li pitomo.

sačekajte punoletstvo i izvadite oružane listove

Punoljetna sam. Otkud znaš da nemam oružani? Pa odrasla sam u ratu, na kraju krajeva.

Pa odrasla sam u ratu, na kraju krajeva.

Ја сам мислио да си ти рођена у Бањој Луци?

Славко, јеси се усро?!
Е да, утврдили смо онда Јеричо, најзајебанији су људи који су као ти и ја. Са много великим прагом толеранције. Мене је јаааааааааааако тешко разбеснети и много беса акумулирам. Али толика кочина беса није добра у тучама, јер онда просто не можеш да се контролишеш.

Au, da. Tu nije bilo ni vojske, ni pucnjave, ni miniranja, ni bombi, ni ničega. U pravu si Slavko. Nije čak nijedna kasarna nikad bila. Let d sanšajn in.

Не Милце, само попалио.

Ne spemujte temu da li je BL bila u ratu ili ne.
Pobij govna i gotova stvar Luli, šta on ima mladicu da dira majmun jedan.
Ja sam danas vijala kretena po naselju mamu mu jebem. Dolazim kući, on piša po ogradi.
Drtina matora, 50 godina ima. Evo i sad se nerviram.