Prijava

I ćevape. I reci muzici malo tiše.

Куд се даде овај мали са пивом?

Dzimi, tise malo te metalike!

Славко, не заноси се.
Ти си за мене јуниор.

Rasisto. :P

Шта расисто бре, зар им није довољно што су сврстани међу људе. Него хоће и социјалну помоћ и да се угурају међу нас белце. Боље би се провели као животиње, мислим ПЕТА би их рађе прихватила :)

I šta misli pod PIČKE? Kaže Pičke nisu dobrodošle ovde...
Sve to meni miriše na...NJU!

Mil'ce, da te ne poznajem, rekao bih da si prsla. :)

Шта расисто бре, зар им није довољно што су сврстани међу људе. Него хоће и социјалну помоћ и да се угурају међу нас белце.

Милице, бре! Аман! Немој такве грешке да правиш! Не међу БЕЛЦЕ! Међу НОРМАЛЦЕ! У Нормалце спадају и црнци, индијанци, ескими...

Боље би се провели као животиње, мислим ПЕТА би их рађе прихватила :)

Тотално.

Срећа па смо стари ортаци :)

Peki je toliko zajeban da bi rekao Milici da je prsla kad je kojim slucajem ne bi poznavao! :D

Значи...ништа од пива?
Ок, онда ништа од потресних прича из мог трауматичног детињства.
А јесам ли вам причао за оно када ме умало појео доберман а ја га у задњем тренутку укротио уз помоћ девил хорнса? Знате, Крокодил Данди фазон?

Хахахахаха Тулуме!

Slavko saće vopi, vratile ga tete po amabalažu, samo furaj čupri.

Тулуме, волим и ја тебе :)

Ja sam bio toliko zajeban, da sam razbijao saksije sa cvijećem po komšiluku, čim sam prohodao.

hahahaha dobra je saksija
mene ćale 3x u životu prebio i svaki put se žalio staroj da ga nervira što neću da plačem ;P

meni je jednom jedan klinac dobacivao "sos konju" sto nebi bilo problem da nije bilo medju ljudima...prisao sam mu i udario mu samar, i drmao me je strasam adrenalin. od tada mi vise ne dobacuje

I ja sam znao da fasujem zbog neplakanja, pa dobijem duplu porciju.