Prijava

Poždrav ljudovi.
Žanima me šta ćete dobiti za poklon i šta ste dobijali na poklon za novu godinu?

Ja uvek kao i svake godine nemam nikakvu želju.
Imam sve što mi treba nisam željan ni za čim.
Znam da sam prošle godine dobio:
USB Rocket launcher
50 jevreja.
i ogromnu kutiju Toffifee-a

a vi?

Šibu, kao i svake godine.
Dva ćokoladna zvona, a jedno sam već pojeo.
Svetog Nikolu.
Jedne lijepe emo ćarape.

http://www.dodaj.rs/f/2u/ju/2CPMUe9C/socks.jpg

I sve to sam dobio u ovoj ćizmici.

http://gallery.mailchimp.com/58a5ac0e9e0cf7df1ce6dc3ac/images/christmas_stocking_7.jpg

Pozdrav svima. :)

:licedlan:
nemoj mi samo nju. molim te...
Preživeh bombardovanje,prvi svetski drugi, Bunu protiv dahija ali nju ne mogu!

Ja bih voleo neku lepu knjigu za upravljanje mikrokontrolerima, i jedan razvojni sistem za isti tip. knjiga je nekih 2000 dinara, a razvojni sistem aj da lupim 100 eura.

Poslednjih nekoliko godina sam za poklon dobijao gadan mamurluk. Ove godine bih bio zadovoljan kad bi dobro odradio posao na faksu, što se tiče kolokvijuma, pa da mogu mirno da radim na svom standardnom poklonu za Novu. I može puna tepsija baklave, Deda Mraze.

Prošle godine sam dobila parfem "Angel",
punu kutiju, kilo domacih bajadera,
i vaučer na 100 jevreja u jednoj parfimeriji.

Sem bajadera ništa kreativno -.-

Ove godine želim od mojih skijanje na bilo kojim Alpima :)
Želim dobar raspored za januarski rok.

Ostale želje sve prenosim za rođendan koji pada ubrzo posle nove godine. :)

Nama neka neko kupi dva jajeta. Чисто да комплетирамо онај курац који ћемо добити.

Nama neka neko kupi dva jajeta. Чисто да комплетирамо онај курац који ћемо добити.

stara fora.
cek cek zasto se niko ne ulizuje da oce Ktitora xD?

Али и ми смо стари људи. Заједно имамо скоро шесет лета. Licimuri.

E hvala ti za ovu sliku, volim ove bez pozadine, laki su za manipulaciju.

štaš radit sa praznom kutijom?

skupljati u nju male zivotinje, rovce, gustere, durbake, miseve mozda al paziti da ne progrizu, i gledati ih

može i folijom da se obloži dno, da se unutra ubaci sijalica i mogu pilići da se odgajajo jedno 20 dana

moz\e i dva pileta u onu kolekciju zivotinja, i mala zaba

jedva čekam da snesu zejedničko jaje lolo

:licedlan:
dajte ljudi zar nemate ništa za želju?

Želje su jedno, mogućnosti drugo.
Ja bi' kar'o Vesnu Zmijanac, al' ne može.

Za novu godinu bih volio da mi iz rođendanske torte izleti neka dobra pičoka. I da mi uruči biometrijski pasoš da mogu preko granice bez viza. I da se nikada ne vratim u ovo opštenarodno sranje.

Valja l' ova?

otkud znam sta cu dobiti za poklon? a ne secam se sta sam dobijala, uvek brkam pokone koje dobijam za novaka i za rodjis. a i nebitno je. ove godine imam samo jednu zelju - da tih par dana oko novaka provedem sa svojim voljenim. jer kao sto mi pise na profilu - u njegovom zagrljaju je citav svet :)

Parfem.

Ove godine sam plakala za laptopom i svi su me ignorisali. Ipak, dobiću ga na poslu, samo za sebe.
Za ovu godinu....nemam nekoh želja.