Prijava

E, Church pub, svaka ti čast, i ja bih neko skijanje :)

PARFEM!!!!!!!!!!
Ako nema onda ŠOLJA

Ja bih voleo ram za slike ili hemijsku. Može i auto, bilo koji al' da ima preko 2000 kubika, pogon na sva četiri i da nije stariji od 2 meseca. Eto.

ne pamtim kada mi je neko kupio poklon za ng i kada sam ja nekome kupio.. po meni je glupost obelezavati novu godinu sa poklonima

Ja ne dobijam poklone za Novu godinu,niti ih ocekujem... Poklone kupujem kad ja zelim,a ne zato sto to svi rade.. i zato zelim da je nesto sto mi je kupljeno rezultat volje i ljubavi,a ne obicaja..

Ja ne dobijam poklone za Novu godinu,niti ih ocekujem

Potpisujem. Ja želim samo mirno veče sa đevojkom. :)

Очекујем следеће ствари, следећим редом: дезодоранс, рам за слике, афтершејв марке брут, рендом бестселер.

ta kutija kutija zraka je sarvsen poklon! a nije ni skupo xD

lep docek, eeeeeeeeeeeextra provod na kopu u januaru i, naravno, NAJBOLJI RODJENDAN U FEBRUARU!!! :DD a ostalih 10 meseci ko j... :PPP

Aj kad već ugledah temu a neki dan me pita 24'godišnjakinja šta da kupi dečku za NG jer je on njoj već kupio pa nek se jave likovi s konstruktivnim predlozima, tu do nekih par hiljada dinara i ne, ne verujem da im treba bilo šta od seksualnih pomagala i sl.

Ako voli igrice, nek mu kupi dobar džojstik za kompjuter, ili dva, još bolje.
Većina likova se loži na stvarčice iz svjeta tehnike, pa nek ode u neki tržni centar pa nađe nešto.

EDIT: Žnji: Imaš Kineze, u paru, za 1200 dinara, pa prema gore... Za 2-3 soma može dobar da se uzme.

Nije loše. Mala digresija : Pošto je okej džojstik sad Dube, nisam kupovao tri četiri godine?

Ja bih Maršalovo pojačalo...

Ја бих волео да ми ћале да 150 динара да купим петарде и да после изађем на терасу и бацам их на људе...........

Лаки, могу ја да ти набавим за 100.

Одлично , ТО!За оних педесет динара би мого да купим кондом и да га напуним водом па да га исто тако бацим на пролазнике са терасе........

Uf, ja nešto zamišljam, dođem kući pijan sa nvgdšnje žuraje i čeka me pečeno prase ispod jelke.

Ako voli igrice, nek mu kupi dobar džojstik za kompjuter, ili dva, još bolje.
Većina likova se loži na stvarčice iz svjeta tehnike, pa nek ode u neki tržni centar pa nađe nešto. jebiga ovo trebalo u citat da ide, al zaboravih
Ima li kakvih bežičnih k'o za X BOX npr. i pošto je to?

Нећу некоме ништа да купујем и надам се да ни ја ништа нећу добити. Мада ће кева сигурно да купи свим укућанима неке ситнмице, да не кажем глупости... Али добро, гаћа и чарапа никад доста. Биће ту и нека чоколада.