Prijava

Previše sam iskren i na Vukajliji i van nje.

Taj rad otprilike. Baš sam se bio smorio to jutro kad me nije mrzelo da se do neko doba napušavam sa tvojim duplim nalogom i drugim pojedincima. Stojim iza svega što sam rekao, ali tačno je i to da sam možda malo preterao, jer su me neke druge stvari iznervirale prethodnog dana, nakupilo mi se i jednostavno sam morao negde da se ispraznim.

P.S. Ako bi moderatori obrisali ta moja proseravanja, ne bih imao ništa protiv, jer je dosta toga bilo napisano u afektu, kao što rekoh sa ciljem da izbacim iz sebe nešto što me je proganjalo jedno izvesno vreme i o čemu nisam imao želju ni sa kim da razgovaram.

S kakvim mojim duplim nalogom? Ja napušavam isključivo s pravog :)
Dešava se i najboljima, jebi ga.

Mylyce, koliko mi je poznato ti si Aksen. Ako nisam u pravu, izvini šta da ti kažem. Mada, čim si rešila da me prva provociraš na forumu i pritom ti piše na avataru da ti je prethodni nadimak bio Aksen, to me dovodi u sumnju da ste vas dvoje ista osoba. Osim toga, ti si jedan od autora na Vukajliji koje baš i ne gotivim, baš zato što si puna neke ironije koja u ovoj drugoj postovanoj definiciji savršeno govori o tebi kakav si čovek.

Mylyce, koliko mi je poznato ti si Aksen.

Чекај, а ко сам ја онда? :/

Могу ја да будем Џими? Или Пуфница, ако може женско?

Nikakav sam čovek, to moram priznati. Jedva pola čoveka, ako me razumeš.
Jesi normalan da na dva naloga imam ktitor, pa nisam ja naftaš. :)
I ne znam o kojoj se definiciji radi, uputi me?

totalno sam moderan, majke mi.

Haha, dva ktitora, pa tad ne bi imala ni za kiflu.

Ja se ponašam u principu isto, samo što ovde imam veći kurac. Živeo internet!

Тулуме, мислим да си то већ рекао негде у овој теми. :) То за курац....

Ja se više smejem uživo nego što ovde pišem "ahahahahaahahahahahah", doduše to nije slučaj u zadnje vreme ali ljudi vole da mi kažu "Umr'o ti deda jebote zar moraš i sa tim da se zajebavaš"....

E Mylyce, nemoj da me provociraš, samo to hoću da ti kažem. Unapred sam ti se izvinuo ako nisam u pravu sa tim da imaš dupli nalog i stvarno ne želim da se svađam ni sa tobom, niti sa bilo kim drugim na ovom sajtu.

Ja sam isti kao i ovde samo što sam u prirodi malo ružniji i imam manje prijatelja.

Haha, Peki, kako si me ispalio, 'ladno sam pregledao sve postove do sad.

I nisam nijednom pomenuo to. Samo sam napis'o da volim da mlatim kurcem po čelu. To je kao neki pandan gagovanju.

Pandan!

Unapred sam ti se izvinuo

Зар се не каже извИнио? Знам да је оффтопик, али мене професорка у средњој научила обрнуто. Јел она кења, или пола србије не зна да се каже "извињење", а не "извуњење"?

Haha, Peki, kako si me ispalio, 'ladno sam pregledao sve postove do sad.

I nisam nijednom pomenuo to. Samo sam napis'o da volim da mlatim kurcem po čelu. To je kao neki pandan gagovanju.

Pandan!

У брате, извини. Више пута си нагласио да овде имаш већи курац него у риал лајфу, вероватно сам помешао...

kaže se izvinio...
izvinuo je kada se neko izvinE i povredi leđa npr.

Чекај, а ко сам ја онда? :/

Могу ја да будем Џими? Или Пуфница, ако може женско?

Ne stoji ti cinizam, iskreno. I nije ti fora da namerno ignorišeš nastavak:

Ako nisam u pravu, izvini šta da ti kažem.

Dečko nije upućen u interna proseravanja između brke i Aksena pa izvodi zaključak.

@Silver, dobra je brka ko 'leba, romantična duša, samo je malo prepotentna povremeno.

Nego, na ovu temu ne znam šta bih odgovorio, nekako mi je nelogično da bilo kome objašnjavam kako se ponašam uživo. Jebem kurcem u pičku, eto npr.

Знам да је оффтопик, али мене професорка у средњој научила обрнуто.

Iz kog ste predmeta učili offtopik?

Meni je "izvinuo" neki pandan za pušenje. Fazon, ej mala, dođi da mi izvineš, lolololo

U stvarnom zivotu sam jeziv.