Prijava

Ajmo ljudi da čujemo vaše mišljenje o ovoj perspektivnoj mladoj nadi. Zašto je pokušala da se ubije? Koja vam je omiljena od njene dve pesme? Koje joj je omiljeno jelo? Koji broj gaća nosi? Koliko puta dnevno kenja? Znači sve! (Joj, jedva čekam!!!)

http://tracara.com/wp-content/uploads/2009/07/milica-majstorovic.jpg

Ajmo!

Meni je ona nekako smesna i pateticna.

Не знам ништа од горе наведеног, то за убијање тако уметницима ваљда дође понекад, ал чим нисмо шетали за њом, значи да није била сигурна. Била ми је секси понекад (ОТ беше?) ал ми је постала фуј после неких слика из новина. И видео сам је на улици. Ако се сетим још чега, ћу јавим.

meni se cini da nije losa, mislim na izgled.

Najbolje je pevala u OT!

Ajmo! Koliko puta pije vodu iz čaše, a da ne pije lekove uz nj? Šta vi mislite?

Kenja dva puta dnevno, provereno! Ali, ljudsko je biće - i nju strefi proliv, tako da je sve relativno.

Јебао би је , то стоји!

i ja bi pokusao da se roknem kada bi me neko primoravao da pevam u duetu sa ultra fejms burazerom od marije serifovic sa kojom je nepazljivim koriscenjem ultrahormono modulatora doslo do zamene i zarobljavanja polova u suprotnim telima....naucno poznatim terminom zamenapolovizacionizamski poremecaj

Bobo, mi te volimo! I tvoju jaknu!

Milica je govnomolj! Naravno da je govnomolj!

ja bi pokusao da se roknem kada bi me neko primoravao da pevam u duetu sa ultra fejms burazerom od marije serifovic

hahahahaha nešto ovako
a je li važi ovde ova tema da se nadovežem za dotičnog?
Mene neki dan uhvatio transfer blama na njegovu neku novu pesmu(ovo pod navodnike al me mrzi da ih tražim). Sunce te pomoglo šta je ono????
I taj tata Šerifović on pravi zajeb, ćerke pravi kao muškarce a sinove kao ćerke.
I znači ova pokušala samoubistvo? Jbg. još mi kažite da je tabletama pa odoh i ja.

Što bi narod rek'o: dobra pička!

Hu d fak iz Milica Majstorovic? Ocito je simpaticna i ima fine sise, ali malo je to za fan klub. Jedino ako vam je ambicija da vam dodje Obozavalac fanova da vas redom izobozava?

Ma de dobra, dobra za kiseljenje kupusa.

licno mi je cura slatka i ok..w sad jbga sto je upala u losu masineriju...htela da se uda za stefana milenkovica a ispala osudjena verovatno da se prca sa nekim matorim smezuranim lovatorom...jbga..a tronozac..ne vidim cemu takva mrznja prema njoj? te odjebala ili sta?o.O ne razumem te...jesi li ti mozda milica pa si otvorila temu da ljudi seru po tebi da bi se lakse roknula posle generalne probe?

Kako se zove ona Rvatica iz OT? Nju sam jednom vidio u gradu, i ona je dobra pitschka.