Prijava

· Dva pedera u baru:
- Marki, izgleda da imam nesto u dupetu, mozes li da mi pomognes da to izvadim?
Marki se sagne i gurne ruku u dupe.
- Dublje!
Marki gurne dublje.
- Jos dublje!!!
- Evo, nasao sam!
Marki vadi paket i nadje Rolex sat.
- Sta ti Rolex radi u dupetu?
- DANAS NAM JE DIVAN DAN...

OVAJ JA JEBEM

Šeta se Hitler Aušvicom, a oko vrata mu vise dve viljuške na konopčiću. Prilazi mu malo Jevrejče i pita:
- Čiko, šta ti je to što visi?
Hitler mu odgovara:
- To je, dete, dvogled.
Jevrejče ga pita:
- Mogu li da pogledam da vidim svoju braću tamo iza?
Hitler odgovara:
- Naravno – i nabija mu viljuške u oči.
Dete kaže:
- Ali čiko, ja ništa ne vidim!
Hitler počinje da vrti viljuške do mozga govoreći:
- Čekaj da čika Adolf izoštri sliku…

Čovek vodi ljubav sa ljubavnicom.Otvaraju se vrata,ulazi njen muž od dva metra i 130 kg.Hvata nesrećnika za noge,iznosi ga na terasu i baca sa 14-og sprata.
Čovek dok pada razmišlja u sebi:Konju jedan,šta ti je ovo trebalo,imaš super ženu,decu,dobra kola,dobru platu ...
Dole prolazi traktor sa senom i čovek,tras,pada na seno.Ustaje,otresa se i kaže:
- E,što ja lupetam kad se uplašim.

Voze se dve plavuse autom i nestane benzina,pita suvozac plavusa: sta je bilo? Vozac plavusa odgovara: nestalo nam je benzina, a tek ce ti ova suvozac plavusa: e svaka ti cast,ti bar znas oko auta,ja bi sad vozila i vozilaaa!

Remac brate reci da se zajebavas? :D

moram negdje nešto da postujem na forumu, makar ovdje mogu okačit svašta.

Idu dve dlake ulicom i jednu zgazi auto, a druga kaže "uh, za dlaku".

Idu dve dlake ulicom i jednu zgazi auto, a druga kaže "uh, za dlaku".

Samo je ova glupost mogla da zaseni Remcev vic.

-Koja je razlika izmedju crnca i vreće govana?

-Vreća...

-Koja je razlika izmedju crnca i gume za sneg?

-Kada gumu za sneg staviš u lance ona ne počne da svira bluz...

Posle sedam dana moljakanja, mali Piroćanac dobio pare da kupi jednu bombonu. Stavilo dete bombonu u usta i ne vadi je deset dana. Jedanaestog dana otac i majka se dogovore:

- Neka skine celofanče da se zaraduje dete!

Aj evo vam jedan glup, u skladu z temom.
Dovede žena svog sina kod policajca i kaže: Želim da moj sin bude policajac.
- A zašto gospođo?
- Pa zato što je glup...
- Morate to dokazati!
Žena se obrati svom sinu i reče: Sine,idi vidi da li je mama napolju.
(dete ode napolje)
A policajac kaže: Pa stvarno je glup, mogao je da vidi kroz prozor!

иду двије ижедњеле камиле пустињом. мала и велика камила. па ће мала " мама, мана, жедна сам!" каже мама камила "стрпи се ћери, брзо ћемо се напојити". прође пар минута "мама, мана, жедна сам!" мама ће на то "стрпи се ћери још 200 метара, саћемо" прође педесет метара "мама, мама, жедна сам!" мама одговара "ево, ћери, 150 метара још, но фркс!" прође још педесет метара, "мама, мама, жедна сам, масууу!" мама одговара "ево ћери, саћемо, мојне ми се пењеш по глави безезе!" прође 67 метара "мама, мама, колико још има?" каже мама, па око 36 метара, а на то одговара ћерка камила " е набијем те на курац, не знам ни математику, али добро, идемо дпијемо водееее!". И напоје се њих двије, и крену даље каће мала камила "е, мама, мама!" "шта је, ћери" одговара мама, "како сам ја билаа жеднааа" каже мала камила... Онако, није лош виц

Brate, ovaj vic nema veze sa mozgom.

Brate, ovaj vic nema veze sa mozgom.

+1

Ja bi ovog u kavez sa lavovima

Дај, није ваљда да не контате виц...камиле јеботе...

Ja crkoh od smeha na ove dve kamile...:-))))

Тркају се две ајкуле и једна замоли другу да је пусти да победи јер је дошла родбина да је гледа и ова каже ок, али на крају ипак она победи. Пита је ајкула са родбином: -Што мене ниси пустила да победим? На то ће друга: -Еееееее...
http://www.youtube.com/watch?v=XY55rmPzd4M

:-))) Idi bre Sose...

Kaki ti to tranzistorski avatar?