Prijava

нумем друкчије. срамим се. :(

едит: која је једина љуцка врста која се размножава без секса?
пензијонери!
(и вукајлијаши, лололо)

Pitaju Zemunca:
-Jel možeš da kažeš “na vrh brda, vrba mrda”?
-Naravno tebra! Na vr’ dabr, bavr damr!

Знате ли онај кад Зећанин продаје краву која даје млијека онол'ко кол'ко воде попије?
Само треба да пије воду и даје млијеко

Ево један расно нетрпељиви. Можда је матор, ал ја га тек сад чуо, на ТДИ радију:

Како зовемо цигу без руку и ногу?
.
.
.
.
.
Човјек од повјерења.

Nagovara Mujo Fatu da mu ga popuši:
Haj Fato, daću ti dvajes maraka.
-Malo je Mujo, daj pedeset.
Veli Mujo: nemam toliko, evo daću ti mobilni.
Pristade Fata.
Pošto je obavilo poso, uputi Muji:
Hajd bolan, daj sad mobilni.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
-A Mujo: piši, 064...

дај бре mdfkaa sin s' Marsa, сти реалан, шта?

Otišo pandur kod kolege u stan ispod na kafu pa zagleda zidove.
- E jesi dobro okrečio, svaka čast! Ko ti je radio ovo?
- Ma nije to krečeno budalo, tapete su...Ma milina, brzo završiš, lako se čisti, posle samo pukneš druge preko i tako...
- Vidi vidi, da znaš da ću i ja sebi da odradim isto. Stanovi su nam identični, taman da mi kažeš mjeru...Koliko si ti kupio?
- Dvaespet rolni uzeo...
Kupio ovaj isto, počeo da radi, ide fino, al vidi-ostaće mu dosta. Tapetira i kupatilo i špajz i balkon, al mu svejedno ostane šest neiskorištenih rolni. Nije mu jasno kako, pa opet siđe kod kolege.
- Kako jebemumater, ja isto uzeo dvaespet rolni, sve završio, al ostade mi šes' čitavih!?!
- Ne seri da je i tebi ostalo tačno šes'!

Eeee al ste ga sad zasrali

uglavnom doveli cigo amerikanac i nemaz zivotinje na olimpijadu dresure, doneo nemac anakondu, pustio neki dram en bejz, anakonda se uvija, svi tapsu, dono amer majmuna, pustio isto neki tehno nesto, majmun poco brejk dens da igra, svi jos vise odusevljeni, cigo doneo poskoka, i kaze cigo ajde radi ono sto mo ucili, kaze zija sssss, kaze cigo aaaajde molim de sve cu da ti dam ponovi ono sto smo ucili, kaze cigo, ajde kumim te radi ono sto mo ucili, tek ce zzmija ssssneg je ooopet sssnezanaaa

Пошла Никшићанка у БГ да студира и после одређеног времена је хтјела да се забави мало са момцима...
Доведе она лика са правног факултета, они се исклепећу, све супер, али он се облачи и креће да иде...

- Ђе ћеш то?
- Морам да идем, испити без тебе, морам да учим...

Њој то било мало чудно, али добро, боли је уво, после неколико дана она опет одлучи да приведе неког момка и овај пут то буде неки лик са електро факултета, све супер, он њу разбије, сви задовољни, али и овај се облачи полако...

- Ђе ћеш ти? Ја сам мислила да се мазимо мало после секса...
- Знаш како, без тебе, испити, морам да учим, превише има...

Пушти га Ни'шићанка, и настави даље...
После три,четири дана, доведе она кући новог момка, дифовца...
Разбије он њу, све буде супер и после остане дифовац у кревет, заспе, и кад се пробуди, вели му она

- Што ниси отиш'о кући?
- Шта ћу кући, зар није љепше остат' да се мазимо мало у кревет и да лежимо.
- Острога ми, ти ништа не учиш...

Udarili Mujo i Haso autom u drvo.
Pružajući mu prvu pomoć na mestu nesreće doktor ga grdi:
"Da si bio vezan, ne bi ispao, vidi kako Haso lepo sedi, kao da je živ!"

Носи човек мачку по граду и пита га други- шта ти је то?
А овај каже- то ми је сат.
-Како сат?
-Е сад ћеш да видиш- и повуче мачку за реп, она се продере, и само чујеш комшију са прозора:
ЈЕБО ВАС ОТАЦ, ЗАР МОРАТЕ ДА ГАЛАМИТЕ И У ПОЛА 2 УЈУТРО?

дај бре mdfkaa sin s' Marsa, сти реалан, шта?

Ne razumem :)

mdfkaa sin s' Marsa
дај бре mdfkaa sin s' Marsa, сти реалан, шта?

Ne razumem :)

hoce da kaze da su ti glupi vicevi, aj to nego su svi poznati...ne moz tako viceve ovde da pises...moras sam da izmislis neki vic

šta radi rom u svemiru?
uči velikog i malog medveda da plešu.

šta radi rom u svemiru?
uči velikog i malog medveda da plešu.

Dobar, đrna. :)

šta radi rom u svemiru?
uči velikog i malog medveda da plešu.

Umreh!

Aj, imam jedan ne toliko poznat.

Kako crnogorac pravi ogradu oko kuće?

Udari jednu dasku i na njoj napiše ''Nastaviće se''

Oženio se Mujo… Veli njemu Fata:
- de … kad si na nogama, naloži vatru.
pa: – de kad si na nogama, pristavi kahfu,
i opet: – de kad si na nogama, zaspi kahvu,
pa opet: – de kad si na nogama posluži nas.!
Konačno Mujo sjedne, a Fata se nešto digne sa stolice … a Mujo će njoj:
- de matere ti, dok si na nogama … ajd se vrati svome babi

Ne znam dal je bilo

· Idu dva klosara ulicom. Iznenada spaze povracku. Prvi klosar skoci na nju i pojede sve. Drugi klosar mu tada kaze: - Fuj al' si 'alapljiv, progut'o si dlaku. Na to se prvi klosar zgadi i ispovraca. Sada drugi klosar skoci na povracku i pojede sve, rekavsi: - Bas ti hvala sto si mi podgrejao

· Za vreme sluzenja vojnog roka Peri je umro iznenada otac. Zapovednik je smislio najlaksi nacin kako mu to reci. Vojnike je pozvao u kolonu i rekao: 'Svi vi koji imate oca istupute. Pero kud ces ti?'

moj omiljeni:

· Ivica napunio 18 godina i ido kod mame da mu da 50 dm da se prvi put pojebe... Mama mu da, na sistem, da mora mali nesto po prvi put jebati kad je punoletan. I tako on dobije 50 dm i ode kod bake na kolace, i isprica ti on njoj sve. Na to mu baka predzi da on nju jebe, pa ce i da jebe i da mu ostanu 50 dm. On pristane, i predju oni na posao, kad ono sve hrapavo, suvo, Ivici sav kurac bude izgreban... I on, ajde nekako svrsi i ode kuci. Sutradan on opet ode majci i kaze da niko nije hteo da se jebe za samo 50 DM, pa joj trazi 100DM. Ona mu da, misleci, da bi ipak trebao za prvi put i nesto dobro jebat. I on opet ode baki i ona mu opet predlozi isti dogovor. On pristane misleci da sad kad se vec drugi put jebe, da ce biti bolje jer je sada, kao iskusan. I vidi stvarno, sad sve klizi... Jednostavno on gustira... Isprobava sve poloaje, jednostavno je predivno kako klizi. I on nakon 10 orgazama napokon se umori i obuce... Sad ga normalno zanima kako to da je sad sve klizilo, a juce sve bilo hrapavo. I pita on to baku, a baka odgovori: NAKON SVAKE KRASTE - IDE GNOJ

evo još brutalnosti

· Stoji mala devojcica uplakana na ulici, pored nje mama lezi mrtva, a otac joj sav u krvi, do mame. Naidje muskarac, i brizno upita malu: Malena, sta se dogodilo? - Mamu mi je ugrizla zmija i pala je mrtva, a tata uzme sekiru i napadne zmiju, ali se udari u nogu i iskrvari.... Na to se tip uhvati za slic, i pocne da vadi kurac: E, mala... Nije ti danas dan...