Prijava

Кутија кондома.

Нова кутија Екшн Мена 1997. ме до јаја изнервирала.

Konzerva sa ribom koju otvaraš onim jebenim ključićem . Uvek naslikam neko "ulje na platnu" kad je otvaram!

e'o priznajem najzajebanije za otvaranje je žena.
čudno kako niko nije napisao ovo.

Probaj sa kurvom Wh!te , lakše je!

Ниџо није то то... знаш и сам. Лако је из контејнера јести. Ај ти ради па заради па потроши те паре на храну.

ЉОООЉ!!! Тек сад видех шта написах... Ти си у пензији! хахахахах! Самог себе сјебах! Пријатно :Д

Pakovanje od web kamere koju kupih skoro! Brateeee, uzeo sam nož i na jedvite jade uspeo nekako da otvorim, pritom urnišući pakovanje, samo se pitam kako li su mislili da ti to otvoriš!?

Ko reče ovo za krompir kao da mi misli čita!

Tunjevina. Uvijek umastim rukedok otvaram jer je svaka prepuna ulja.

Жгембо, користи мој метод. Узми шрафцигер неки мали крстати. И на центар конзерве га метни врхом и лупи шаком да пробије. Исцеди уље и отвори!

ja se takodje sećam pre par meseci moj drug kupio Đitru
i otvorimo mi jedva ono kutiju
a u kutiji Đitra u celofanu
pa izvadimo đitru a đitra akustična pa u rupu stavili neku oblogu.
na svako žici je po neki sturodur tanak sloj.
a preko svih žica isto.
pa gomila plastike
teža ambalaža od same Đitre

Ново паковање тоалет-папира.

amin, gotovo, nema dna

Brate, najteže je otvoriti vrata kad mi dođe blagajnica da pokupi 500 dindži mesečno za održavanje zgrade. Objašnjenje : ja sam zgradonačelnik, a pare stoje kod nje...

Doter, ja sam otvorio jednu ženu za ceo život...Jebi ga, sad moram da samo nju konzumiram dok se ne ubajati...

И ја отворио једну за коју сам мислио да ће бити за васцели живот, али се испоставило да сам ја производ коме је истеко рок.

Jebi ga, prvo pročitah da je ona u kvaru a posle vidim da si ti...Odeš kod popa da se ispovedeiš i biće ti lakše...:-)

Како да бацим кад сам ја бачен? :Д

Odeš kod popa da se ispovedeiš i biće ti lakše...:-)

РОООФЉ!!