Prijava

Da li ste procitali ovu knjigu? Da li znate o cemu govori? Vas stav o njoj, da li je svi trebaju procotati da bi videli koliko je Hitler imao "nedostataka"? Da li je treba procitati samo ljudi hladne glave i normalnog razuma? I ono najvaznije, da li je treba zabraniti ili ne? Zasto da, zasto ne?

Nijednu knjigu ne treba zabraniti, osim ako JK i knjige ne počne da piše.

Procitala sam odavno, kada nisam jos mogla da razumem potpuno. Treba da se nakanim opet da procitam, skinula sam u e-formatu. Definitivno ne treba zabraniti, treba procitati jer je taj um apsolutno fascinantan (makar meni). A moroni koji traze uzora u njemu ce uvek naci inspiraciju za svoje bolesne aktove...

Слажем се са Гамбијем. И мораћу да се сложим са Злочестом. Свако ко у њему тражи оправдање и инспирацију, увек ће имати и вишка аргумената. Скривање иза групе и већ учињеног, услед недостатка личног, и те форе... Опет на другу страну, дефинитивно вредно читања, ако је при томе могћуе остати објективан.

Naravno da ne treba zabraniti. Ionako deca koja foliraju neku Hitler priču ne čitaju.

Не треба забранити и не слажем се с Гамбијем. Сваки аутор треба да има право да изда књигу ако има публику која ће то да чита.

Филм је бољи.

Филм је бољи.

Hahahhahahahahahha:)))))))))))

Филм је супер. Нарочито специјални ефекти. Оне форе, уђу људи, изађе дим, мотив љубави кроз агрегатна стања и то... Маринко, геније си. :)))

Нисам читала, али планирам да је прелистам.

Čitao sam pre jednom kad sam bio dokon. I ne dobih želju da bijem ganfere više nego inače.

Ta knjiga je opomena da treba na vreme razmišljati kako se osloboditi drugih rasa i nacionalnosti...A ne da budemo jalovi i to radimo kad za sve bude kasno i kad niže rase ojačaju...Npr. treba još u mladosti da imamo "Svoju borbu" i težnju da istamanimo rome recimo...
88! SS! Sieg Heil! Živela Eva Ras.., ustvarti Eva Braun!!! Odmrznite Adolfove matične ćelije!!!!