Prijava

Molim da se ovo uvede, jer je pravljenjem tema na cirilici onemogucena pretraga takvih tema, cime se gubi na funkcionalnosti. Ajde neka me cirilicari ispljuju, pa onda neka nepristrasni kazu svoje pro et contra.

Ja sam za da bude iskljuchiwo ch, sh i ch u naziwima tema, da se i zokee jednom pojawi na forumu!

Mora tu neki red da bude, ne mozhe da radi ko shta oche...

PU! al meni dobra ova latinica neošišana, čupava. Šta si sa tim mislio?

Ма дај, пет секунди ти треба да пребациш на ћириличну тастатуру и прекуцаш, а и ако те мрзи имаш пар сајтова за конверзију ћирилице у латиницу.

Alt + shift је баш проблем притиснути. :)

Za.

mylyca

Ja sam za da bude iskljuchiwo ch, sh i ch u naziwima tema, da se i zokee jednom pojawi na forumu!

zNaSx dA zOkY nYkAdA nEtJe pRyStAty nA tAk0 nEsXt0

Ја сам за, ако у тим насловима место арапских буду римски бројеви, да буде онако, фул латиница.

Милице и Пеки имате ракије од мене за постове. А и од Царе.

NE
Pravda za najglupшe postere

па нек Каизен направи одвојене верзије сајта...

Kaizen nešto štekće u pozadini, vi'š kako baguje sajt svako veče... sigurno to pravi.

Ја сам против. Каква претрага, какве пиче материне. Цео сајт на ћирилицу.

Како глупа тема, јебо те живот!

ne smeta meni ćirilica al ne znam da pisem na toj tastaturi treba mi 10 minuta da napišem prosto proširenu rečenicu

Predražinjo
Kaizen nešto štekće u pozadini, vi'š kako baguje sajt svako veče... sigurno to pravi.

Хахаха, браво жицо :))

Brko, čuo sam da si slatka

Апсолутна лаж, ја сам опасна!

Смарко, јел видиш ову девојчицу што једе паука на њеном аватару? Епа, то није Милица.

Милица једе ту девојчицу, заједно са пауком.