Prijava

Dragi Vukajlijaši, evo jedne dobre i možda najnolajferskije ideje u istoriji čovečanstva! Svi se žalite kako nam je televizija dno, kako nema kvalitetnog programa i tako dalje. Rešenje je sledeće: da mi stvorimo ovde našu televiziju! U ovoj temi! Verovali ili ne!

Ja sam glavni i odgovorni urednik ove televizije, a vi izmišljajte intervjue sa bitnijim Vukajlijašima, filmove i serije odgovarajuće vrste, isto sa izmišljenim razgovorima Vukajlijaša i tako dalje. Evo nekih predloga:

1) Izmišljena smešna priča nekog moderatora kako je postao moderator
2) Dokumentarac: Ko je kaizen? (ili Ko je Mogša?)
3) Mylycina emisija kako nekome radi horoskop
4) Pitajte me bilo šta (može bilo ko da vodi)
i još milion drugih ideja.

Ajde, da vidim vašu kreativnost na delu. Da li ćemo dostići rekordnu gledanost?

Unapred kažem, ko razume, shvatiće! :)

Ово је сјајно! Ја бих одмах неки интервју са Могшом урадио, међутим онај ко би одговарао на питања мора да пише исто као он. Ја предлажем Луллабу кад се напије. Кад год она цирне, ја видим Могилета на ПВТ.

ja bih sa marom munjom snimao anoreksicne reklame xaaxaxa

E, daaaa, reklame! Tu naročito treba da budete kreativni!

nas dvoje imamo sve potrebne pred is pozicije bar ja u glavi )

Ja 'ocu da vam kopam po privatnim zivotima k'o u onoj emisiji "kao sav obican svet" ili tako nekako, samo mnogo bolje. :)

Energija, you're hired!

Ja cu da budem luna lu i bavim se svim tim modernim temama, na primer, snimacu moderatore u izlasku i praviti reportaze.

Super, sefe! :) Odo' sad da ispitujem vase komsije o vasem seksualnom zivotu!

Samo da pozdravim društvo iz ćoška.

Могу ја да будем уредник спортског програма?

Može, Peki, uvek. :) A uvek kad je praznina u programu uvek ide neki turbo folk spot direktno saS mog YT kanala. :)

Blek i Mrmun bice zaduzeni za program 18+, posle ponoci. Vec zamisljam.

Mogu ja za zdravstvo..ono bolje sprečiti nego lečiti,jabuka na dan i to?

Žika obretković da vodi vukajlijašku žikinu šarenicu

Katija, to je valjda za Kiku, Lakija i ostale. :)

dusan1001

Žika obretković da vodi vukajlijašku žikinu šarenicu

Može samo kao parodija na istu. Tu nema da omane :)

Pekky, Laki i ekipa mogu da snime neki dokumentarac na tu temu, neki, da tako kazem, kucni video :)
Ali Bleki i Mrmun posle 12 direktno iz studija da nam se jave. Svaki ce imati svoju hot liniju i za samo 14 RSD/min, mozete da dozivite multisvrsing. Naravno to je za zenski deo Vukine populacije.

Pekky, Laki i ekipa mogu da snime neki dokumentarac na tu temu, neki, da tako kazem, kucni video :)

Što ja kad apstiniram? :)

Ali Bleki i Mrmun posle 12 direktno iz studija da nam se jave. Svaki ce imati svoju hot liniju i za samo 14 RSD/min, mozete da dozivite multisvrsing. Naravno to je za zenski deo Vukine populacije.

Uuuuu, svidža mi se. A ko bi radio za muški deo?