Prijava

Evo kolege, mesto gde mozete da pricate o svemu i svacemu, zezate se. Sta god. Basically, ovo vam je neoficijelni "Kutak za nolajfere 2".
Pa sta cekate. Bacite se na pos'o, i uzivajte.

Ja mislim da je po novim pooštrenim kriterijumima sajta, ova tema zrela za ključ.

Ma jebala vas pravila. Sta se desilo sa starom, dobrom, demokratskom "Vukom" gde je narodu data sloboda?

a sta je sa temom kutak za nolajfere?zakljucana?

Da, nazalost. Evo ovo da popuni prazninu, i zar ne mozemo da imamo temu za "freestyle" zezanje, bre?

Ja na ovom sajtu odmaram od lajfa :)

paracinacusvedske

Da, nazalost. Evo ovo da popuni prazninu, i zar ne mozemo da imamo temu za "freestyle" zezanje, bre?

У играма је била игра "спеРмерска екипа" ако се не варам. Ту је место за то.

definitivno ovo ne bi toliko nicalo da ostoje stare dobre igre u aktivnim, ovako bre mora previse da se klikce, raniji izgled foruma - bolji
ovaj -nolajferski!

ja sam shvatila da zakljucavaju samo teme koje vredjaju nekog ili tako,ne kontam kome je ono moglo da smeta...

Cekaj, 'oces da kazes da mozemo tamo da idemo, i da pisemo sta 'ocemo, a niko nece da se ljuti?
@ cara
Pa mi smo ovde profesionalni nolajferi, tkd...

Ovde samo presveti nolajf vlada.

Ne mržnja.

Kutak za sve nas gde nemamo gde da idemo

hahahahha,sad sam video.Kako si lud!

Da, lud sam, zato se molim i Bogu, i Presvetloj Lullaby i Svetome Hendrixu.
I takodje sam nolajfer.

evo ga

Da li je moguće šta moje oči vide?O preslatki spam!!

e moj čo, da nije te temo bilo ja bi bananu pio svaki drugi dan, ovako je to bio do jaja plejs dok je bio u aktivnim...

sada su igre izgubile smisao...

Nova spemerska tema onda?
Ovde?Sada?

Ne brini brate, vraticemo je u zivot. Ja se u slobodno vreme bavim nekromansijom, tako da... IT'S ALIIIIVEEEE!!!

EFEKATZAMRZNUTOGANANASA