Prijava

Mislim, može sada i lock ili ćete da ostavite otključano dok ne isprobam i ne okačim sliku :)

Stiven, osećaj te vara.

Океј, Мрмуне, повероваћу ти овог пута.

Славко остварићеш, има времена :))

То се тад десило, и никад више. Не знам.
Можда да је назовем, да обновимо познанство?

Mislim, može sada i lock ili ćete da ostavite otključano dok ne isprobam i ne okačim sliku :)

Прво демонстрација, па онда лоцк. Ред се мора знати.

Meni se iskreno nije baš dopalo, ali kao što neko reče, nisam valjda ja bitna :)

Jesi bitna ti, ali nisi bitna SAMO ti. :)

I korset da kupiš. Znaš kakav mi je san bio paljevina. Ili film. Nebitno. Uglavnon.RrRr :)

Stiven, oš ti ban? :)

katija imaš sreće što je Kika banovan lololololo

Свашта с тобом, шта ће ми то?

daj može i ova riba sa avatara, ako ti je lijeno da se skidaš sada :)

Uh, ja obožava, haltere. Stvarno volim da ih nosim. A čini mi se da se i dragom sviđaju. Vidim da i ovde svi daju plus na pomiso da žena nosi haltere.
Super tema, Katija. Eto i moj skromni doprinos.

Nema ko da me slika. kad bude, staviću na onu temu sa slikama. Pa nek se blam transferiše :)

Stivene, ja katiju poznajem lično a znam i bukvalno sve moderatore, veruj mi nije mod dupli.

Славко отом-потом, наместиће се поново :))

PSV, hvala. E, a sad me sramota. Pričam ovde o halterima, a ti me znaš kao finu devojku iz komšilka :)

Океј, онда сам се ја гадно истриповао. Извини, Катија.

Nema ko da me slika. kad bude, staviću na onu temu sa slikama. Pa nek se blam transferiše :)

E mala, ajd' napući se, hvataj aparat i bjež' ispred ogledala!
:D

Hoću i ja da te upoznam kao finu djevojku iz komšiluka, al ti plaćaš kafu, a ja pivo :)

Што ја немам такав комшилук? :(

Halteriiii..vr'! Ihh..a ljudi, jesam ja mnogo izbirljiv, il imate svoju omiljenu boju haltera? :)

Црна.

Е да, Ајфел је измислио халтере, ако је веровати једном туристичком водичу.